Talerzyki papierowe w białym kolorze, udekorowane złotym brzegiem.
search
  • Talerzyki papierowe w białym kolorze, udekorowane złotym brzegiem.
  • Papierowe talerzyki w białym kolorze ze złotym brzegiem.

TALERZYKI ozdobne z metalizowanym brzegiem 6szt BIAŁE

10,48 zł
Brutto
Talerzyki ozdobne z metalizowanym brzegiem to propozycja dla tych kobiet, które chcą przygotować niezapomniany wieczór panieński. Bez wątpienia wpisują się one w stylistykę eko, a także glamour. Warto w nie zainwestować!
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Talerzyki ozdobne z metalizowanym brzegiem to propozycja dla tych kobiet, które chcą przygotować niezapomniany wieczór panieński. Bez wątpienia wpisują się one w stylistykę eko, a także glamour. Warto w nie zainwestować!

Opis:
  • Talerzyki ozdobne z metalizowanym brzegiem to praktyczne elementy dekoracji stołu na wieczór panieński. Spodobają się nawet najbardziej wymagającym przyszłym pannom młodym. Wpisują się w stylistykę ekologiczną, gdyż wykonane są z papieru. Ponadto sprawdzą się w aranżacji glamour ze względu na nieregularny, falisty i metalizowany, złoty brzeg. Świetnie skomponują się z biało-złotymi dekoracjami i metalicznymi dodatkami, takimi jak choćby świeczniki. Do talerzyków można dobrać kubeczki z metalizowanym brzegiem, gdyż razem stworzą udany komplet, wpisujący się w styl ekologiczny. Zaletą talerzyków jest to, że są lekkie i jednorazowe. W przypadku przyjęcia organizowanego w domu sprzątanie zatem ograniczy się do wyrzucenia talerzyków i kubeczków. Na talerzykach można podawać nie tylko tort, ale również owoce, czy przygotowane przekąski, np. koreczki na imprezę. Dzięki talerzykom papierowym stół można udekorować szybko i efektownie.
Zastosowanie:
  • Talerzyki ozdobne z metalizowanym brzegiem sprawdzą się na każdy rodzaj przyjęcia. Możesz przynieść je do lokalu i poprosić o ich rozłożenie obsługę. Jeśli impreza odbywa się w formie szwedzkiego stołu, to talerzyki mogą być położone na nim obok potraw i przekąsek. Oczywiście sprawdza się też na wieczór panieński organizowany w domu. Talerzyki ozdobne z metalizowanym brzegiem są piękną dekoracją. Skomponują się z ceramicznymi czy metalowymi wazonami ze złotymi wstawkami. Będą pasować także do wstążek i balonów w złotym i białym kolorze. Dzięki nim ograniczy się możliwość wypadku i stłuczenia szkła. Z tego ostatniego materiału można zresztą zupełnie zrezygnować. Talerzyki papierowe z ozdobnym, falistym brzegiem skomponujecie z większymi talerzami obiadowymi. One również mogą być wykonane z papieru. W ten sposób ograniczycie zużycie wody, a także oszczędzicie cenny czas na dłuższą zabawę. Sprzątanie po imprezie będzie naprawdę krótkie! Z talerzykami ozdobnymi z metalizowanym brzegiem urządzicie świetną imprezę w stylu eko i glamour!
Wymiary:
  • średnica: ok. 18,5cm

Zobacz także