Zaproszenie elektroniczne w różowym kolorze na imprezę panieńską.
search
  • Zaproszenie elektroniczne w różowym kolorze na imprezę panieńską.

ZAPROSZENIE elektroniczne na wieczór panieński Koktajl Party

29,98 zł
Brutto
Elektroniczne zawiadomienie o przyjęciu z okazji wieczoru panieńskiego.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wiadomość o ślubie przyjaciółki, to dla wielu kobiet jasny sygnał do rozpoczęcia… przygotowań do epickiego wieczoru panieńskiego. Tradycja nakazuje, aby najbliższe kobiety symbolicznie pożegnały wraz z przyszłą mężatką jej status "panny". Szalona impreza w klubie? Kameralny, babski wieczór w pięknie udekorowanym na tę okazję mieszkaniu? A może relaksujący wypad do spa? Niezależnie od miejsca, w którym odbędzie się impreza, do jej organizacji niezbędne będą odpowiednio dobrane zaproszenia dla gości.

Wieczór panieński to wyjątkowe, niepowtarzalne wydarzenie. Warto postarać się, aby wzięły w nim udział wszystkie bliskie sercu przyszłej panny młodej kobiety. Co jednak zrobić, gdy nie zna się adresu każdej z nich lub mieszkają one w różnych częściach kraju, a nawet świata? Doskonałym sposobem na to, aby skutecznie dostarczyć im informację na temat zbliżającego się przyjęcia, jest elektroniczne zaproszenie na wieczór panieński. Na stronie naszego sklepu dostępnych jest wiele, rozmaitych wzorów cyfrowego powiadomienia o tego typu wydarzeniu. Jednym z nich jest zabawny, imprezowy projekt, utrzymany w biało-różowej kolorystyce. U góry zaproszenia znajduje się wielki, rzucający się w oczy tytuł, poniżej którego umieszczamy przesłany przez klientkę tekst. Powinien on zawierać wszystkie informacje na temat nadchodzącego wieczoru panieńskiego. Wokół niego znajdują się grafiki przedstawiające kolorowe drinki, które zaproszeni goście z pewnością potraktują, jako zapowiedź fantastycznej, szampańskiej zabawy.

Nowoczesne, elektroniczne zaproszenie na wieczór panieński to bardzo oryginalny, ale i skuteczny sposób na to, aby przekazać ważne informacje przyszłym uczestniczkom babskiego spotkania. Cyfrowe powiadomienie jest niezwykle wygodne zarówno dla organizatorki wydarzenia, jak i jego uczestniczek. Przesłane na telefon, eleganckie powiadomienie o przyjęciu to zaskakująca forma przekazu, która w przeciwieństwie do klasycznych druków nie zagubi się i będzie w zasięgu ręki, zawsze, kiedy będzie potrzebne. 

Tekst na zaproszenie należy załączyć podczas składania zamówienia przy produkcie lub na e-mail: produkcja@sklepyoms.pl.


Wymiary:
  • rozdzielczość: 1080 x 1920px
WAŻNE:
  • wysyłka tylko po wpłacie na konto
  • prosimy o uważne sprawdzenie przysłanego tekstu - jest on kopiowany wprost do projektu!
  • produkt personalizowany realizowany do 7 dni roboczych!

Zobacz także