ZIMNE OGNIE w kształcie SERCA Mr&Mrs 2szt
search
  • ZIMNE OGNIE w kształcie SERCA Mr&Mrs 2szt

ZIMNE OGNIE w kształcie SERCA Mr&Mrs 2szt

12,98 zł
Brutto

Zimne ognie w kształcie serca. Do nich dołączone są bileciki z personalizacją. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 4.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Szukasz pomysłu na oryginalną atrakcję i sposób na podziękowanie dla gości weselnych? Te zimne ognie w kształcie serca sprawdzą się w tej roli doskonale! Do każdego z nich dołączony jest uroczy bilecik z personalizacją. To proste, ale bardzo eleganckie rozwiązanie, które na pewno zachwyci wszystkich zebranych. Pozwoli cofnąć się do czasu dzieciństwa, a odpalone jednocześnie zimne ognie staną się wspaniałą oprawą do pamiątkowych zdjęć!

W zestawie znajdują się 2 sztuki zimnych ogni. Każdy z nich jest osadzony na długiej nóżce i zakończony kształtem serduszka. Do zimnych ogni dołączamy również dopasowane tematycznie bileciki. Na bilecikach znajdują się grafiki przedstawiające suknię ślubną oraz garnitur. Ilustracje są uzupełnione o podziękowania i personalizację, która obejmuje imiona nowożeńców, ich inicjały i datę ślubu.

Zimne ognie zawsze wywołują uśmiech na twarzy. Ten efekt jest niezależny od wieku! Jeśli wręczysz je swoim gościom w ramach podziękowania za obecność na weselu, na pewno pozytywnie ich zaskoczysz. Choć zimne ognie same w sobie są uroczym akcentem, to uwagę przyciągają także dołączone bileciki. Zadbaliśmy o to, aby były jedyne w swoim rodzaju dzięki personalizacji, ale i pomysłowej grafice. W ten sposób upominki ułożone obok nakryć będą stanowiły również wspaniałą dekorację weselnego stołu.

Wymiary:
  • cena dotyczy 2 sztuk,
  • minimalna ilość do zakupienia to 4 komplety,
  • wysokość ok. 16.5 cm.

Zobacz także