Buteleczka szklana z personalizowaną etykietą z kolekcji Fioletowy Ślub.
search
 • Buteleczka szklana z personalizowaną etykietą z kolekcji Fioletowy Ślub.
 • Buteleczka szklana z personalizowaną etykietą z kolekcji Fioletowy Ślub.
 • Buteleczka szklana z personalizowaną etykietą z kolekcji Fioletowy Ślub.
 • Buteleczka szklana z personalizowaną etykietą z kolekcji Fioletowy Ślub.

BUTELECZKA na alkohol dla gości Fioletowy Ślub (+ etykieta)

4,48 zł
Brutto
Kacówka z kolekcji Fioletowy Ślub świetnie się prezentuje, bo nie jest to zwykła buteleczka na alkohol, a pamiątka z okolicznościową etykietą. Goście na pewno z chęcią wypiją Wasze zdrowie!

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Kacówka z kolekcji Fioletowy Ślub świetnie się prezentuje, bo nie jest to zwykła buteleczka na alkohol, a pamiątka z okolicznościową etykietą. Goście na pewno z chęcią wypiją Wasze zdrowie!

Opis:

 • Kacówka z kolekcji Fioletowy Ślub to buteleczka typu piersiówka, którą możecie wypełnić dowolnym alkoholem. Jej niewielki rozmiar sprawia, że jest poręczna i zmieści się nawet w wewnętrznej kieszeni marynarki czy małej kopertówce. Jest też lekko spłaszczona i wyoblona na bokach. Ma grubsze dno, co wskazuje na to, że można wlać do niej alkohol wysokoprocentowy. Szyjka jest zakończona złotą zakrętką, którą łatwo się manipuluje. Złoty kolor zakrętki jest nieprzypadkowy i pasuje do wyjątkowego charakteru uroczystości. Kojarzy się też niewątpliwie z kolorem obrączek. Do kacówki dołączamy etykietę z personalizacją. Widnieją na niej fioletowe i białe kwiaty z kolekcji Fioletowy Ślub. W środkowej części znajdzie się słowo „dziękujemy”, a poniżej Wasze imiona oraz data ślubu i wesela. W górnej części nie zabraknie nazwy. Zostaną zapisane słowa: „Eliksir miłości”. Zatem każdy, kto się go z Wami napije, spojrzy na swoją osobę towarzyszącą, czyli żonę czy partnerkę z jeszcze większą miłością.

Zastosowanie:

 • Kacówka z kolekcji Fioletowy Ślub może mieć szerokie spektrum zastosowania. Przede wszystkim może być to prezent dla wszystkich gości weselnych. Można również zdecydować się na kacówki w ramach nagród za udział w zabawach, gdzie bardzo często wręcza się butelkę wódki. W tym przypadku jest bardziej minimalistycznie, ale dzięki etykiecie i kompaktowemu rozmiarowi, także elegancko. Kacówka może znaleźć się także na stole z alkoholami, czyli barku, w większym koszu. Może być wypełniona różnymi alkoholami, spośród których każdy gość może wybrać swój ulubiony. Kacówki możecie wypełnić nawet nalewką własnej roboty, jeśli macie na to ochotę. Oczywiście kacówka może być też wypełniona wodą, w końcu sprawdzi się w ten sposób na dzień po weselu. Możecie takie buteleczki rozdawać na poprawinach, co wywoła też sporo śmiechu, ale i wdzięczności. Kacówka po wypiciu alkoholu może być pamiątką i być schowana obok innych drobiazgów i dekoracji weselnych.

Wymiary:

 • 12,7cmx6,5cmx2cm

 • pojemność: 200 ml.

Ważne:
 • produkt jest personalizowany, wysyłany po opłaceniu zamówienia,

 • minimalna możliwa liczba buteleczek do zamówienia to 12 sztuk,

 • w zestawie otrzymujesz buteleczki oraz samoprzylepne etykiety.

Zobacz także