CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Merci, że jesteś z nami! Z IMIONAMI
search
 • CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Merci, że jesteś z nami! Z IMIONAMI
 • CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Merci, że jesteś z nami! Z IMIONAMI

CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Merci, że jesteś z nami! Z IMIONAMI

3,49 zł
Brutto
Wszyscy znamy czekoladki Merci nie od dziś! Wiecie już zatem, jak ciężko oprzeć się ich wybornemu smakowi! Wręczenie gościom tej wyjątkowej słodkości to idealny sposób na podziękowanie im za przybycie na Waszą uroczystość!

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wszyscy znamy czekoladki Merci nie od dziś! Wiecie już zatem, jak ciężko oprzeć się ich wybornemu smakowi! Wręczenie gościom tej wyjątkowej słodkości to idealny sposób na podziękowanie im za przybycie na Waszą uroczystość!

Opis:

 • Podłużna, mlecznobiała tekturka przyozdobiona została złotą ramką. Pod jej górną częścią znajduje się firmowy napis czekoladek „Merci”, oraz dokończenie - „że jesteś z nami!”

 • Poniżej wydrukujemy wybraną przez Państwa personalizację, czyli Wasze imiona oraz datę uroczystości

 • W centralnej części sztywnej kartki umieścimy losowy smak czekoladki Merci

Zastosowanie:

 • Przepyszne czekoladki wiodącej marki Merci to idealny sposób na podziękowanie Waszym najbliższym za ich obecność w czasie ślubu i wesela – z pewnością docenią smak i staranność wykonania upominku!

 • Czekoladki możecie sprezentować gościom w trakcie przyjmowania ich na salę weselną, albo pozostawić elegancko ułożone przy zastawie stołowej, obok winietek

Wymiary:

 • szerokość: 6 cm,

 • długość: 14 cm.


Merci że jesteś tu - podziękowania dla gości weselnychh

Czas weselny to czas radości ze wspólnego świętowania szczęścia młodej pary. Jest to wspaniała okazja do większych spotkań rodzinnych i mnóstwo atrakcji do przeżycia. Kiedy przychodzi czas, aby zasiąść do stołu, wszyscy są w doskonałych nastrojach, zajmując swoje specjalnie określone miejsca. Aby dodatkowo podkreślić swoją wdzięczność za przybycie na imprezę oraz umilić gościom poczęstunek, warto zadbać o oryginalną dekorację, najlepiej z odrobiną słodyczy.

Spersonalizowane napisy z imionami dla każdego gościah

Dzięki oryginalnym czekoladkom Merci podziękowania dla gości będą idealne, a na pewno zaskoczą wszystkich bliskich. Drobny upominek dla osób, które przybyły na tę wspaniałą uroczystość, z pewnością umili im całą imprezę. Jest to idealny gest, który wspaniale podkreśli naszą wdzięczność za ich przybycie. Kultowy tekst czekoladek Merci że jesteś tu podziękowania dla gości urozmaica w bardzo oryginalny sposób. Taką osobistą wizytówkę z przepyszną czekoladką i imionami można umieścić obok nakrycia stołowego w miejscu, w którym siedzą goście.

Przepyszne i popularne czekoladki Merci w formie podziękowaniah

Oprócz pięknego graweru z podziękowaniami oraz imionami gości, na wizytówce z kartonu umieszczona została czekoladka Merci o losowym smaku. Dzięki ponadczasowemu smakołykowi Merci podziękowanie dla gości okazuje się prostsze, a zarazem bardziej efektowne. Dzieje się tak, ponieważ każde gesty, nawet te drobne, pozostają w naszej pamięci na bardzo długo. Zawdzięczamy im miłe wspomnienia z przyjęcia i wdzięczność młodej pary za przybycie. Smak czekoladek Merci znany jest na całym świecie, nie mniej jednak kojarzony jest ze wszelkiego rodzaju imprezami, przyjęciami i świętami rodzinnymi.

Doskonała uroczystość w miłym nastroju wśród bliskich

Kiedy nadchodzi czas wesela, wszyscy goście, zasiadając do swych miejsc przy stole, mogą zastać bardzo miłą niespodziankę. Prócz specjalnie wydzielonego dla nich miejsca, warto, aby znalazł się tam miły upominek, właśnie w formie czekoladki Merci z osobistym podziękowaniem. Taki drobny gest na pewno zostanie im w pamięci i pozwoli na świetną zabawę w doskonałym nastroju i towarzystwie. Para młoda będzie mogła uroczyście świętować zawarcie związku małżeńskiego, a rodzina i przyjaciele wspólnie dzielić z nimi to szczęście na nowej drodze życia.

Zobacz także