Teczka na ślubne dokumenty. Idealny gadżet na najważniejsze informacje dotyczące ślubu.
search
  • Teczka na ślubne dokumenty. Idealny gadżet na najważniejsze informacje dotyczące ślubu.

TECZKA na dokumenty ślubne Barwy Jesieni

29,98 zł
Brutto

Teczka na dokumentację ślubną Barwy Jesieni to doskonała propozycja dla wszystkich par, które ślub planują właśnie o tej porze roku. Jeśli macie wybraną datę i rozpoczęliście przygotowania, koniecznie ją zamówcie, bo na pewno się przyda!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Teczka na dokumentację ślubną Barwy Jesieni to doskonała propozycja dla wszystkich par, które ślub planują właśnie o tej porze roku. Jeśli macie wybraną datę i rozpoczęliście przygotowania, koniecznie ją zamówcie, bo na pewno się przyda!

Opis:

  • Choć jesień nie zawsze jest złota i zachwyca słoneczną pogodą, to wiele par decyduje się na ślub właśnie o tej porze roku. Jest to choćby związane z tym, że terminy letnie są zwykle oblegane. Poza tym u schyłku lata i na początku jesieni po sobie następują trzy miesiące z literą „r” w nazwie. Dla przesądnych to ważne, podobnie jak przestrzeganie wszystkich zasad i przygotowań, a w tym pomoże teczka na dokumentację ślubną Barwy Jesieni.
  • Teczka wykonana jest z mocnego, trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału. Widnieją na etykiecie kwiaty i liście w jesiennych barwach. Na środku jest duża figura rombu z krawędziami, a w niej napisy. Oczywiście na samej górze widnieje nazwa: dokumenty ślubne. Poniżej nadrukujemy Wasze imiona drukowaną czcionką nawiązującą do złotej jesieni. Poniżej czarną czcionką zapiszemy tę najważniejszą dla Was datę Waszego ślubu. Teczka jest sztywna i zapinana na rzepy. Nic nie wypadnie ani się nie pogniecie.

Zastosowanie:

  • Teczka na dokumentację ślubną Barwy Jesieni sprawdzi się nie tylko na akt małżeństwa wręczany po ceremonii. Będzie świetnym miejscem do przechowywania wszystkich umów, a także propozycji na wesele. Możecie gromadzić próbniki dotyczące kolorystyki na weselu, listy dekoracji weselnych, prezentów dla gości. Do teczki możecie włożyć projekt zaproszenia, a gdy będziecie jeździć zapraszać gości - gotowe zaproszenia. Oczywiście w teczce znajdzie się miejsce na propozycje weselnego menu, designu i smaku toru weselnego. Wreszcie będą propozycje dotyczące różnych kapel czy DJ-ów, których chcecie przesłuchać przed dokonaniem wyboru. Generalnie im więcej czasu do wesela, tym bardziej teczka na dokumentacje pęcznieje. Jednak nie musicie się tym przejmować, bowiem w naszej ofercie znalazły się modele pojemne, trwałe i mieszczące naprawdę wiele stron w formacie A4.

Wymiary:

  • teczka na dokumenty o rozmiarze A4 
Ważne:
  • do wyboru kolor teczki: biała lub różowa

Zobacz także