Etykiety na buteleczki mini whisky. Podziękowanie dla gości.
search
  • Etykiety na buteleczki mini whisky. Podziękowanie dla gości.
  • Naklejki do udekorowania buteleczek.

ETYKIETY na mini whisky dekoracja buteleczek Barwy Jesieni 10szt

29,98 zł
Brutto

Samoprzylepne etykiety do udekorowania buteleczek mini whisky. Naklejki rozmiarem pasują idealnie na Jack Daniel's 50ml. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Jeśli planujesz jesienny ślub i wesele, koniecznie weź pod uwagę te samoprzylepne etykiety na mini whisky. Ich design pozwoli Twoim gościom nacieszyć oczy pięknymi odcieniami czerwieni i koloru pomarańczowego. To wspaniała dekoracja i urozmaicenie upominków dla gości w postaci małych buteleczek z whisky. Możesz też wykorzystać je do wprowadzenia ozdobnych akcentów do weselnego drink baru.

W zestawie znajduje się 10 sztuk etykiet na mini whisky z kolekcji Barwy Jesieni. Ich rozmiar jest dopasowany do charakterystycznych kanciastych butelek Jacka Danielsa 50 ml. Całość jest ozdobiona motywami jesiennych liści i kwiatów. W polu na środku etykiety znajdują się podziękowania dla gości oraz data ślubu wraz z imionami nowożeńców. Etykiety są samoprzylepne i można bez problemu samodzielnie umieścić je na oryginalnych oznaczeniach producenta.

Kolor tych etykiet nie tylko zachwyca, ale też wspaniale koresponduje z barwą zawartości buteleczek. Nie ma lepszego rozwiązania na wesele organizowane jesienią. Zadbaliśmy o to, by design naklejek doskonale oddawał nostalgiczny klimat tej pory roku, ale jednocześnie był przyjemny dla oka. Proste słowo „Dziękujemy” pomoże wyrazić wdzięczność dla gości za przybycie, zaś personalizacja sprawi, że etykietki będą jedyne w swoim rodzaju. Zróbcie weselnikom nietypową niespodziankę!

Wymiary:

  • 7,5 cm x 5 cm,
  • cena dotyczy 10 naklejek,
  • alkohol nie znajduje się w zestawie, jest to część aranżacji.

Zobacz także