Miejsce na dokumenty ślubne. Teczka z grafiką z kolekcji ślubnej Błękitny Sukulent.
search
  • Miejsce na dokumenty ślubne. Teczka z grafiką z kolekcji ślubnej Błękitny Sukulent.

TECZKA na dokumenty ślubne Błękitny Sukulent

29,98 zł
Brutto

Teczka na dokumentację ślubną Błękitny Sukulent będzie przydatnym elementem przygotowania do najważniejszego dnia w Waszym życiu. Dzięki niej o niczym nie zapomnicie i wszystko będziecie mieli świetnie uporządkowane.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Teczka na dokumentację ślubną Błękitny Sukulent będzie przydatnym elementem przygotowania do najważniejszego dnia w Waszym życiu. Dzięki niej o niczym nie zapomnicie i wszystko będziecie mieli świetnie uporządkowane.

Opis:

  • Teczka na dokumentację ślubną Błękitny Sukulent zachwyca już na pierwszy rzut oka. Jest nie tylko praktyczna, ze względu na pojemność i twardy materiał odporny na zaginanie, ale i piękna. Na przedzie widoczna jest nietuzinkowa grafika umieszczona na etykiecie. Otóż jest to geometryczny kształt przypominający widok oszlifowanego kamienia pierścionka zaręczynowego. Na jego brzegach u góry i u dołu widoczne są rozwinięte niebieskie kwiaty sukulentów. Jak wiadomo kaktusy rosną bardzo rzadko i potrzebują do tego wyjątkowo dobrych warunków, nie można tutaj przesadzać z pielęgnacją, ale też nie można ich zaniedbywać. To tak jak z prawdziwą miłością, która Was łączy. Wszak powinna opierać się na wzajemnej trosce, ale również zapewnieniu sobie przestrzeni na własne plany i zainteresowania. Wewnątrz grafiki kamienia znajduje się rozmyte niebieskie tło. Na nim widnieje napis: dokumenty ślubne. Poniżej nadrukujemy Wasze imiona i datę Waszego ślubu. Całość prezentuje się w stylu glamour.

Zastosowanie:

  • Teczka na dokumentację ślubną Błękitny Sukulent świetnie sprawdzi się jako miejsce do przechowywania weselnych projektów, konspektów, planów, a wreszcie dokumentów i umów. Kolorystyka widoczna na okładce może nawiązywać do tej dominującej na weselu. Może również odnosić się do pory roku, w której odbywa się wesele. Niewątpliwie taka kolorystyka kojarzy się z zimą. Do teczki można włożyć nie tylko dokumenty, ale np. próbniki materiałów, spośród których macie wybrać ten na weselne stoły, zasłony czy inne dekoracje. Znajdzie się w niej miejsce na katalog weselnych wypieków czy listę utworów do przekazania DJ-owi. Można np. wskazać te, które będą przeznaczone na dedykacje dla dziadków, rodziców czy świadków. Oczywiście do teczki możecie włożyć katalog ślubnych dodatków czy propozycje zabaw weselnych dla dzieci i dorosłych. Dzięki teczce na dokumentację ślubną łatwo zaplanować swój ślub i wesele od A do Z.
Wymiary:
  • teczka na dokumenty o rozmiarze A4 
Ważne:
  • do wyboru kolor teczki: biała lub różowa

Zobacz także