Prezent ślubny z deską do serów, kieliszkami, czekoladkami i kopertą na pieniądze, całość w skrzyni
search
 • Prezent ślubny z deską do serów, kieliszkami, czekoladkami i kopertą na pieniądze, całość w skrzyni
 • Na wieczku jest grawer z postaciami pary młodej i cytatem o miłości
 • Drewniana skrzynia z prezentami ślubnymi deska na przekąski z grawerem, kieliszki ze złotą lamówką, koperta, czekoladki
 • Prezent ślubny dla Młodej Pary w drewnianej skrzyni MEGA ZESTAW!
 • Drewniana skrzynka z życzeniami w środku, grawerem na zewnątrz i prezentami dla młodej pary, gotowy prezent ślubny

Prezent ślubny dla Młodej Pary w drewnianej skrzyni MEGA ZESTAW!

284,98 zł
Brutto
Wyjątkowy, fantastyczny pomysł na elegancki i bogaty prezent dla młodej pary

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wyjątkowy, fantastyczny pomysł na elegancki i bogaty prezent dla młodej pary

 • Kunsztownie i pieczołowicie dobrany zestaw prezentowy ślubny dla nowożeńców. Każdy komponent zestawu jest tak dobrany, aby zestawiony z pozostałymi stworzył część idealnej całości. Drewniana skrzynia z zatrzaskiem na wieczku będzie ozdobiona grawerem z postaciami młodej pary. Ten piękny obrazek wzbogaci cytat, który będzie doskonale się z nim uzupełniał: Jedno jest tylko w życiu szczęście. Kochać i być kochanym. W środku skrzyni skrywają się prezenty o charakterze praktycznym, z których z pewnością nowożeńcy się ucieszą. W zestawie jest drewniana deska do serwowania przekąsek oraz serów. Na blacie deski wygrawerujemy imiona pary oraz datę ich ślubu. Pod przesuwanym wieczkiem skrywa się specjalne etui z akcesoriami do przystawek. Będzie to nożyk, widelec i otwieracz z drewnianymi rękojeściami. W skrzyni młodzi odnajdą również czekoladki z orzechami, dwa kieliszki ze złotą lamówką oraz złotą kopertę z ozdobnym lakiem. Do koperty można włożyć podarunek pieniężny, kartę podarunkową lub bilecik z osobistymi życzeniami. Zwieńczeniem zestawu jest wklejka z życzeniami, które otula piękna grafika z roślinami ułożonymi na kształt serca:
Drodzy Państwo Młodzi
NIECH WASZA MIŁOŚĆ
BĘDZIE SILNA I TRWAŁA,
A RADOŚĆ, KTÓRĄ DZIELICIE,
TOWARZYSZY WAM PRZEZ CAŁĄ,
WSPÓLNĄ DROGĘ

 • Tak zestawiony prezent dla młodej pary to idealny sposób na to, aby podarować prezent ślubny o charakterze zarówno pamiątkowym, jak i użytkowym. Wszystkie komponenty zestawu z pewnością oczarują nowożeńców, ucieszą i wzruszą. Tak bogato wyposażona skrzynka stanie się doskonałym rozwiązaniem na kompletny prezent ślubny. Zestaw zawiera piękne życzenia o wartości sentymentalnej, ozdobny grawer oraz modne gadżety do użytku codziennego. Oczywiście możecie do zestawu dołożyć też podarunek pieniężny, o czym również pomyśleliśmy. Złota koperta z ozdobnym lakiem może być miejscem do włożenia banknotów.
Wymiary:
 • wymiary skrzyni: 36 cm x 30 cm x 10 cm,
 • deska: średnica 18,7 cm, grubość 3,6 cm, nożyki: długość ok. 12 cm,
 • kieliszki: wys. ok. 23 cm.

Zobacz także