SKRZYNKA prezent świąteczny Mikołajkowa Poczta
search
 • SKRZYNKA prezent świąteczny Mikołajkowa Poczta
 • SKRZYNKA prezent świąteczny Mikołajkowa Poczta
 • SKRZYNKA prezent świąteczny Mikołajkowa Poczta

SKRZYNKA prezent świąteczny Mikołajkowa Poczta

79,98 zł
Brutto
Zaskakujące prezenty sprawiają najwięcej radości! Przepiękna skrzyneczka z przesyłką od Świętego Mikołaja z pewnością wywoła uśmiech na twarzy osoby, która ją otrzyma!

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zaskakujące prezenty sprawiają najwięcej radości! Przepiękna skrzyneczka z przesyłką od Świętego Mikołaja z pewnością wywoła uśmiech na twarzy osoby, która ją otrzyma!

Opis:

 • przepiękna skrzyneczka z przegródkami, pełna prawdziwie świątecznych upominków. Każda przegródka wypełniona jest sizalem, a na nim czeka uroczy prezencik
 • wieko skrzyneczki wypełnia przepiękna grafika świąteczna w formie zaadresowanej koperty dekorowanej znaczkami pocztowymi z mikołajem i bałwankiem - etykietę wykonamy specjalnie dla Ciebie, umieszczamy na niej życzenia świąteczne, imię obdarowanej osoby oraz informację od kogo jest upominek
 • skrzyneczka zawiera: dwa słodkie miodki ze złotą nakrętką, ozdobione etykietą z życzeniami, kilka pysznych, mlecznych krówek z napisem "Wesołych Świąt" w eleganckich, pocztowych opakowaniach, srebrny zaprzacz do herbaty w kształćie dzbanuszka oraz ciemnozielony woreczek z organzy, do którego możesz włożyć mały bonus w postaci dowolnego banknotu

Zastosowanie:

 • skrzyneczka wypełniona tak piękną zawartością będzie doskonałym upominkiem świątecznym dla wybranej, bliskiej osoby
 • pocztowa grafika i eleganckie upominki w świątecznych kolorach idealnie wpisują się w świąteczny nastrój i będą miłym zaskoczeniem dla obdarowanego

Wymiary:

 • 22,5cm x 16cm; wysokość: 8cm

WAŻNE:

 • miodki z życzeniami wysyłane losowo
 • banknot do woreczka wkładasz samodzielnie ;)

Prezent świąteczny Mikołajkowa Poczta - skrzynia

Szukasz unikalnego prezentu dla rodziny i bliskich? Pragniesz sprawić radość bliskiej osobie nietuzinkowym upominkiem? Skrzynki świąteczne pomogą przekazać najlepsze życzenia z okazji świąt w sposób, który wywoła zdumienie oraz uśmiech na twarzach obdarowanych. Wewnątrz drewnianego pudełka znajduje się wszystko, czego potrzeba podczas długich, zimowych wieczorów. To wspaniały zestaw dla osób, które cenią sobie smak ciepłej herbaty z miodem oraz niesztampowe prezenty.

Mikołajkowa poczta z prezentami - przesyłka od serca

Mikołajkowa poczta z prezentami to coś więcej niż przepiękne, drewniane pudełko. Po uchyleniu wieczka zobaczymy uroczą grafikę, stylizowaną na kartkę pocztową. Oprócz ozdób, podkreślających świąteczny nastrój, na papierze znajduje się miejsce na imiona obdarowanych oraz osoby wręczającej upominek. Przy składaniu zamówienia należy wypełnić odpowiednie pola, a skrzynka trafi do Twoich rąk z przygotowaną grafiką. Nie ma chyba osoby, która nie ucieszyłaby się z takiej przesyłki.

Niezwykły, przemyślany, praktyczny

Wewnątrz szkatułki znajdują się dwa słoiczki z miodem, opatrzone złotymi zakrętkami oraz etykietami z losowo dobieranymi życzeniami. To nie koniec atrakcji dla miłośników słodyczy. W środkowej przegródce znajduje się również kilka mlecznych krówek w papierkach stylizowanych na przesyłki pocztowe, które zostały opatrzone napisami „Wesołych Świąt”. Główną komorę szkatułki zajmuje praktyczny zaparzacz w złotym kolorze oraz metalowa spirala do nakładania miodu. Taka zawartość sprawi, że obdarowana osoba będzie ciepło myśleć o prezencie podczas parzenia aromatycznej herbaty z miodem. Wewnątrz skrzynki znajduje się również woreczek z delikatnej, zielonej organzy, do którego możesz wsadzić dodatkowy upominek – pieniądze, biżuterię lub inny prezent.

Prezent na zimową porę

Eleganckie elementy sprawiają, że skrzynka prezent świąteczny to wspaniały podarunek dla wyjątkowej osoby. Przegródki skrzynki wyłożone zostały sizalem, dzięki czemu zawartość jest zabezpieczona podczas transportu, a po otwarciu prezenty będą się doskonale prezentować na tle włókien. Praktyczna budowla skrzynki sprawia, że można do niej dodać również własne dodatki – na przykład herbatę, dzięki czemu powstanie unikalny zestaw dla miłośników tego napoju. Szkatułkę można również dodatkowo ozdobić lub zmodyfikować, tworząc jedyny w swoim rodzaju prezent dla wyjątkowej osoby.

Zobacz także