Segregator na ślubną dokumentację. Okładka w błękitnym odcieni z personalizacją.
search
  • Segregator na ślubną dokumentację. Okładka w błękitnym odcieni z personalizacją.

TECZKA na dokumenty ślubne Coś Niebieskiego

29,98 zł
Brutto

Jeżeli już niedługo czeka Was najważniejszy dzień w życiu, czyli Wasz ślub, a przy tym lubicie ład i porządek, to koniecznie powinniście postawić na teczkę na dokumentację ślubną Coś Niebieskiego. Wyróżnia się ona wyjątkową estetyka i jest bardzo funkcjonalna. Stanowi świetne zabezpieczenie dokumentacji.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Jeżeli już niedługo czeka Was najważniejszy dzień w życiu, czyli Wasz ślub, a przy tym lubicie ład i porządek, to koniecznie powinniście postawić na teczkę na dokumentację ślubną Coś Niebieskiego. Wyróżnia się ona wyjątkową estetyka i jest bardzo funkcjonalna. Stanowi świetne zabezpieczenie dokumentacji.

Opis:

  • Teczka na dokumentację ślubną Coś Niebieskiego prezentuje się niezwykle stylowo. Rzeczywiście jest piękna i zachwyca od A do Z. Warto zwrócić uwagę na jej okładkę. Jest biała lub w różowym kolorze do wyboru i jej etykieta zdobiona różnymi odcieniami niebieskiego, co tworzy harmonię, ale i efekt ombre. Oczywiście istotne znaczenia ma też symbolika koloru niebieskiego. Otóż słynne Coś Niebieskiego oznacza wierność, miłość oraz szczęście, czyli to, czego życzą sobie małżonkowie w swoim życiu. W środkowej części okładki znajduje się okrąg w formie znaku nieskończoności, symbolizującego wieczność Waszej miłości. Otoczony jest on kwiatami, które dodają jeszcze bardziej reprezentacyjnego charakteru. W środku znaku nieskończoności możemy wykonać personalizację, a więc umieścimy Wasze imiona oraz datę tego wyjątkowego dnia. Do tego teczka wykonana jest precyzyjnie, z naciskiem na każdy szczegół, z wysokiej jakości materiału.

Zastosowanie:

  • Teczka na dokumentację ślubną Coś Niebieskiego jest piękna, ale też praktyczna. Otóż może służyć Wam jako wedding planner. Dzięki temu, że samodzielnie będziecie wszystko organizować sporo zaoszczędzicie, ale też będziecie mogli jeszcze bardziej cieszyć się tym zbliżającym się dniem. Planowanie stanie się jeszcze łatwiejsze. A po ślubie w teczce możecie umieścić akt zawarcia małżeństwa. Nie oznacza to wcale, że musicie potem wyrzucić projekty zaproszeń czy też ulotki dotyczące wybieranego menu – wszak będą one świetną pamiątką. Każdego roku w dzień Waszej rocznicy możecie wspólnie przeglądać teczkę, co na pewno wywoła łzy wzruszenia. Teczka na dokumentację ślubną "coś niebieskiego" będzie mieć więc dużą wartość sentymentalną. Ale możecie ją zabrać jako rekwizyt do sesji narzeczeńskiej czy też ślubnej. A po wszystkim powinna znaleźć się w widocznym miejscu, wszak jest stylowa i może stanowić dekorację. Dzięki zapięciu na rzepy chroni dokumenty przed wypadnięciem.

Wymiary:
  • teczka na dokumenty o rozmiarze A4 
Ważne:
  • do wyboru kolor teczki: biała lub różowa

Zobacz także