Arkusz opłatków na babeczki na ślub, wesele.
search
  • Arkusz opłatków na babeczki na ślub, wesele.
  • Opłatki na muffinki. Dekoracja ślubnego candy baru.

OPŁATKI na muffinki babeczki Bukiet Ślubny 12szt

20,98 zł
Brutto

Arkusz z 12 okrągłymi opłatkami na babeczki. Zestaw obejmuje 4 wzory. Piękna dekoracja na muffinki z okazji ślubu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Barek ze słodkościami na weselu to prawdziwy hit ostatnich lat. Zadbaj o to, aby łakocie przy okazji prezentowały się atrakcyjnie. Te opłatki na babeczki z kolekcji Bukiet Ślubny z pewnością przyciągną wzrok i zachęcą gości do spróbowania każdego wypieku! Oryginalne grafiki uzupełnimy o personalizację, która podkreśli wyjątkowy nastrój przyjęcia.

Zestaw obejmuje 12 sztuk opłatków na muffinki, wysyłane w arkuszu do samodzielnego wykrojenia. Opłatki mają okrągły kształt i są ozdobione piękną, kolorową grafiką przedstawiającą bukiety różowych kwiatów. Pasują do aranżacji w stylu boho, romantycznym i rustykalnym. Pojedynczy arkusz zawiera 4 różne wzory. Opłatki są uzupełnione personalizacją w postaci imion nowożeńców oraz daty ślubu. Mają neutralny smak, który nie wpłynie na smak i aromat wypieków. Cechuje je uniwersalny rozmiar, dzięki czemu pasują na wszystkie standardowe babeczki.

Te oryginalne opłatki na muffinki to prosty, a jednocześnie bardzo elegancki sposób na stworzenie nietuzinkowej dekoracji. Stanowią nowość, która na pewno wzbudzi ciekawość gości. Opłatki oczywiście nadają się do spożycia. Można je ułożyć na powierzchni babeczek lub wbić w krem, aby były jeszcze bardziej widoczne i tworzyły efektowną dekorację. Ważną zaletą tego rozwiązania jest to, że nie musisz umieścić opłatka na każdej babeczce, aby stworzyć ciekawą kompozycję. 

Wymiary:

  • średnica: 6,5 cm,
  • na arkuszu znajduje się 12 opłatków do samodzielnego wycięcia.

Zobacz także