Bilecik na podziękowanie dla gości. Wyjątkowy dodatek na wesele.
search
  • Bilecik na podziękowanie dla gości. Wyjątkowy dodatek na wesele.

BILECIK personalizowany ślubne podziękowanie Błękitny Ślub

1,50 zł
Brutto

Bilecik personalizowany na ślub to dodatek, którego nie może zabraknąć na żadnym stole weselnym. To także świetna i stylowa pamiątką, która będzie przypominać o wspaniałej zabawie.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bilecik personalizowany na ślub to dodatek, którego nie może zabraknąć na żadnym stole weselnym. To także świetna i stylowa pamiątka, która będzie przypominać o wspaniałej zabawie.

Opis:

  • Bilecik personalizowany Błękitny Ślub zachwyca linią projektową, a także dopracowaniem w każdym szczególe. Wykonany jest z wysokiej jakości papieru o dobrej gramaturze. Dzięki temu jest sztywny. Warto tutaj zwrócić uwagę na jego estetykę. Otóż nadrukujemy na nim piękną grafikę przedstawiającą kwiaty. Utrzymane są one w kolorze niebieskim, ale też białym, które są synonimem wierności, miłości, ale też czystości uczucia. W samym centrum znajdzie się jeszcze ramka w geometrycznej formie. Na bileciku personalizowanym umieścimy Wasze imiona, datę Waszego dnia oraz grafikę przedstawiająca gałązkę oliwną, czyli metaforę pokoju, szczęścia oraz nadziei na dobrą przyszłość, czego sobie życzycie, ale te życzenia kierujecie też do swoich gości.

Zastosowanie:

  • Bilecik personalizowany ślubny będzie świetną dekoracją i dopełnieniem aranżacji stołu. Można umieścić go obok każdego nakrycia, ale też położyć na nim czy nawet oprzeć o duży kieliszek do wina. Choć bilecik personalizowany na ślub jest niepozorny to jednak rzeczywiście podkreśla ważność i romantyczny charakter uroczystości. Oczywiście będzie też dobrą pamiątką z tego dnia. Każdy z gości może bilecik personalizowany ślubny zabrać do domu i umieścić w pudełku z pamiątkami czy przypiąć do lodówki przy pomocy magnesu. Także młodzi małżonkowie powinni taki bilecik nosić w portfelu, wszak będzie przypominał o uczuciu, które ich łączy, a po latach ponownie pozwoli odkryć pasję.

Wymiary:

  • 8,5 cm x 5,5 cm

Zobacz także