Teczka z personalizacją. Świetny dodatek na wesele z motywem kwiatowym.
search
  • Teczka z personalizacją. Świetny dodatek na wesele z motywem kwiatowym.

TECZKA na dokumenty ślubne Geometric Rose

29,98 zł
Brutto

Teczka na dokumentację ślubną Geometric Rose ma coś w sobie. A tym czymś jest wspaniała i niebanalna estetyka, a także duża funkcjonalność. A jeżeli do tego dodamy jeszcze, że jest bardzo pojemna i za sprawą trwałych materiałów chroni dokumenty przed uszkodzeniem, to okazuje, że ten dodatek musicie mieć.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Teczka na dokumentację ślubną Geometric Rose ma coś w sobie. A tym czymś jest wspaniała i niebanalna estetyka, a także duża funkcjonalność. A jeżeli do tego dodamy jeszcze, że jest bardzo pojemna i za sprawą trwałych materiałów chroni dokumenty przed uszkodzeniem, to okazuje, że ten dodatek musicie mieć.

Opis:

  • Teczka na dokumentację ślubną Geometric Rose jest piękna, a przy tym niebanalna. Wystarczy tylko spojrzeć na jej główną stronę, by się zachwycić. Na powierzchni etykiety widoczny jest obraz róż, które symbolizują miłość. Ale można też zauważyć kolce, bo wiadomo, że na Waszej drodze pewnie będzie kilka przeszkód. Jednak można je pokonać, tylko, że trzeba cały czas się starać. Róże wyglądają niczym namalowane akwarelami, dzięki temu przywodzą na myśl romantyczny obraz. Jednak teczka jest niebanalna, bo obok róż znajdują się geometryczne zdobniki. Są to linie, które przecinają się i łączą, co jest metaforą Waszego wspólnego życia, które od dnia ślubu będzie złączone na zawsze. Za sprawą kolorystyki teczka ma w sobie nutę glamour. Możemy na niej umieścić Wasze imiona napisane stylową czcionką, która imituje odręczne pismo. Dzięki temu ten dodatek wydaje się jeszcze bardziej osobisty. Powyżej umieścimy napis: Dokumenty ślubne, a poniżej datę najważniejszego dnia w Waszym życiu.

Zastosowanie:

  • Teczka na dokumentację ślubną Geometric Rose ma szerokie spektrum zastosowania i oczywiście jest też spersonalizowana. Otóż pomieści nie tylko wszystkie dokumenty, które będziecie zbierać, by spełnić formalności niezbędne do zawarcia związku małżeńskiego, ale i próbniki czy projekty. Za sprawą mocnego zapięcia na rzepy nie musicie obawiać się, że coś z niej wypadnie. Także na weselu możecie wykorzystać teczkę. Wystarczy tylko włożyć do niej białe kartki i ustawić na stoliku. Będzie wtedy pełnić rolę księgi pamiątkowej. Po powrocie do domu warto jeszcze włożyć do niej akt zwarcia związku małżeńskiego. W dniu rocznicy możecie czytać wspólnie życzenia od gości i przy tym świetnie się bawić. Ale i wspominać ten jakże ważny dla Was dzień. W końcu związek budują romantyczne gesty.

Wymiary:

  • teczka na dokumenty o rozmiarze A4 
Ważne:
  • do wyboru kolor teczki: biała lub różowa

Zobacz także