Ślubny stempel wzbogacony o grafikę wianka i inicjały Pary Młodej. W zestawie znajduje się również czarny tusz.
search
  • Ślubny stempel wzbogacony o grafikę wianka i inicjały Pary Młodej. W zestawie znajduje się również czarny tusz.
  • Pieczątka ślubna posiada drewnianą rączkę. Stempel posiada wzór kwiatowego wianka oraz inicjały Pary Młodej.

PIECZĄTKA stempel do ślubnej dekoracji papeterii Kwiatowy Wianek (+tusz)

50,98 zł
Brutto
Stempel ślubny z inicjałami i kwiatowym wiankiem jest niezastąpiony jako potwierdzenie jakości wesela. Czy przyłoży się go na papeterii ślubnej, czy na weselnym menu, staje się gwarancją, że pojawiając się na przyjęciu, gościom niczego nie zabraknie. Inicjały Pary Młodej otoczone są wianuszkiem kwiatów, a pod nimi widnieje data wesela.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Stempel ślubny z inicjałami i kwiatowym wiankiem jest niezastąpiony jako potwierdzenie jakości wesela. Czy przyłoży się go na papeterii ślubnej, czy na weselnym menu, staje się gwarancją, że pojawiając się na przyjęciu, gościom niczego nie zabraknie. Jakość usługi potwierdzają nowożeńcy składając uroczysty podpis. Inicjały Pary Młodej otoczone są delikatnym wianuszkiem kwiatów, a pod nimi widnieje data wesela. Jako bonus przypieczętowana jest również obietnica wyśmienitej zabawy. Atrakcji, zabawy i dobrego humoru nie może zabraknąć!

Opis:

  • Marzy Ci się wesele w stylu natural, boho, czy rustykalnym? Nie wiesz jak wyróżnić naturalne dekoracje ślubne, zgodnie z motywem przewodnim? Odpowiedź to stempel ślubny z fantazyjnymi inicjałami, romantyczną czcionką oraz dekoracyjnym wiankiem z kwiatów. 
  • W prosty sposób podkreślisz ten najważniejszy życiowy moment nadając dekoracjom odpowiedniego anturażu. Począwszy od zaproszeń po opakowania na prezenciki dla gości weselnych. Otrzymując opieczętowaną kopertę z zaproszeniem, trudniej spotkać się z odmową. Motywy kwiatowe na pieczęci świetnie pasują do romantycznych i naturalnych trendów.

Zastosowanie:

  • Jak wykorzystać personalizowaną pieczątkę ślubną? Personalizowaną pieczątkę ślubną z inicjałami nowożeńców, datą ślubu i dekoracyjnym kwiatowym wiankiem można wykorzystać na wiele sposobów. Pieczątka jest znakiem rozpoznawczym Pary Młodej. Możesz nią opieczętować rozmaite dekoracje papierowe, papeterię, pudło na telegramy, księgę gości weselnych, a nawet pudełka na obrączki.

  • Przyłóż ją wszędzie tam, gdzie chcesz zaakcentować rangę uroczystości. Stempel z indywidualną personalizacją przydaje się także do wyróżnienia gości oraz podczas sesji zdjęciowej w fotobudce. Dekoracje ślubne z odciskiem pieczęci są atrakcyjną pamiątką z wesela.

Wymiary:

  • wysokość: ok. 7,4cm; średnica stempla: 4cm

Zobacz także