Personalizowana teczka na ślubne dokumenty i umowy. Udekorowana grafiką z kolekcji Geometryczne Serce.
search
  • Personalizowana teczka na ślubne dokumenty i umowy. Udekorowana grafiką z kolekcji Geometryczne Serce.

TECZKA na dokumenty ślubne Geometryczne Serce

29,98 zł
Brutto

Teczka na dokumentację ślubną Geometryczne Serce jest niezbędnym dodatkiem dla wszystkich planujących ślub. Wyróżnia się wyjątkową jakością wykonania, a przy tym precyzją. Ale na tym zalety się nie kończą. Wszak jest też maksymalnie stylowa i piękna. Czy można chcieć więcej? Oczywiście, że tak! Specjalnie dla Was możemy ją spersonalizować. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Teczka na dokumentację ślubną Geometryczne Serce jest niezbędnym dodatkiem dla wszystkich planujących ślub. Wyróżnia się wyjątkową jakością wykonania, a przy tym precyzją. Ale na tym zalety się nie kończą. Wszak jest też maksymalnie stylowa i piękna. Czy można chcieć więcej? Oczywiście, że tak! Specjalnie dla Was możemy ją spersonalizować. A przy tych wszystkich zaletach jej cena jest nader korzystna. Zatem na zakupie jednej pewnie się nie skończy.

Opis:

  • Teczka na dokumentację ślubną Geometryczne Serce zachwyca swoją estetyką. Na białym tle etykiety został umieszczony kwiatowy dekor z róż. Tworzy on serce. Zatem można zauważyć tutaj metaforę miłości, wszak zarówno róże jak i serce ją symbolizują. Jednocześnie pęki róż są otwarte, co oznacza, że uczucie, które was łączy jest duże, a przy tym dojrzałe.
  • Na powierzchni etykiety teczki możemy dopatrzyć się też gałązek oliwnych, które mają szczególne znaczenie, wszak są symbolem pokoju, zgody, dobrobytu i nadziei na lepszą przyszłość. Zatem można powiedzieć, że tego życzycie sobie, decydując się na wspólną przyszłość. Oczywiście warto zwrócić uwagę na delikatne odcienie i subtelną kolorystykę, która wpisuje się w stylistykę boho. Do tego na uwagę zasługuje personalizacja. Sprawia ona, że teczka na dokumentację ślubną zyskuje jeszcze bardziej osobisty charakter.

Zastosowanie:

  • Teczka na dokumentację ślubną Geometryczne Serce wykonana jest z trwałego materiału. Stanowi więc dobre zabezpieczenie dla wszystkich dokumentów, które musicie zbierać, by spełnić formalności. Jednocześnie zapinana jest na mocne rzepy. Chroni więc przed ich wypadaniem. Oczywiście także po ślubie może Wam służyć. Wszak warto w niej przechowywać akt zawarcia małżeństwa. A przed ślubem będzie pełnić rolę funkcjonalnego organizera. Dzięki temu, że zachwyca stylem i pięknem, będzie wspaniale prezentować się na zdjęciach. Możecie ją wykorzystać także podczas sesji ślubnej, ale i wcześniej, bo podczas narzeczeńskiej. A gdy wspomnienia zaczną już blaknąć wystarczy tylko wyjąć teczkę z komody. Następnie otwórzcie ją i wspomnienia powrócą, a Wy poczujecie się jak tego wyjątkowego dnia. Na pewno też w oczach pojawią się łzy wzruszenia.
Wymiary:
  • teczka na dokumenty o rozmiarze A4 
Ważne:
  • do wyboru kolor teczki: biała lub różowa

Zobacz także