Dekoracja głowy w postaci drucika, modny dodatek dla Panny Młodej.
search
  • Dekoracja głowy w postaci drucika, modny dodatek dla Panny Młodej.
  • Ślubna gałązka ze złotym drucikiem, perełkami.

GAŁĄZKA ślubna do włosów dla Panny Młodej Złota z kwiatkami

29,98 zł
Brutto
Dzień ślubu to jeden z ważniejszych momentów w życiu Pary. Idealnie do tego sprawdzą się odpowiednie dodatki, które stworzone są z dbałością o każdy detal. Gałązka z drobnymi perełkami i kwiatkami prezentuje się efektownie.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Dzień ślubu to jeden z ważniejszych momentów w życiu Pary. Idealnie do tego sprawdzą się odpowiednie dodatki, które stworzone są z dbałością o każdy detal. Gałązka z drobnymi perełkami i kwiatkami prezentuje się efektownie.

Opis:
  • Gałązka ozdobna idealnie sprawdzi się jako ozdoba do fryzury Panny Młodej. Ozdobna gałązka posiada złoty drucik, który wzbogacony jest o takie elementy jak perełki oraz delikatne kwiatki. Dekoracyjne elementy są zachowane w jasnej kolorystyce, która odpowiednia jest do wesela w każdym stylu. 
  • Dekoracyjną gałązkę można w prosty sposób umieścić na włosach Panny Młodej. Będzie ona w niej z pewnością prezentować się efektownie i zaskakująco. Gałązkę można ułożyć w taki sposób, aby była ona dopasowana do głowy Panny Młodej. Dodatkowo świetnie ozdoba będzie współgrać z fryzurą w stylu kok, jak i również z rozpuszczonymi włosami. Wszystko zależy od tego, jaka fryzura ślubna zostanie wybrana. 
Zastosowanie:
  • Piękna ozdoba włosów w postaci gałązki pozwoli uzyskać zachwycający efekt. Świetnie sprawdzi się do tego, aby Panna Młoda w tym najważniejszym dniu prezentowała się zjawiskowo. Specjalnie na okazję ślubu, wesela w naszej ofercie przygotowaliśmy opaskę, którą można wykorzystać na wiele sposobów. Również sprawdzi się ona jako dodatek zarówno po zakończonej uroczystości, przykładowo na poprawinach, ale również podczas innych przyjęć, okazji, czy spotkań rodzinnych.
  • Gałązkę przykładowo można podarować jako upominek dla przyszłej Panny Młodej podczas wieczoru panieńskiego. Z pewnością będzie przypominać ona o tym wyjątkowym wydarzeniu. Również taka gałązka byłaby bardzo praktycznym podarunkiem, który na pewno znajdzie zastosowanie w wielu sytuacjach. 
Wymiary:
  • rozmiar uniwersalny

Zobacz także