Szklana buteleczka na alkohol. W zestawie znajduje się grafika z kolekcji Greenery.
search
  • Szklana buteleczka na alkohol. W zestawie znajduje się grafika z kolekcji Greenery.

BUTELECZKA na alkohol dla gości Greenery (+ etykieta)

4,48 zł
Brutto
Buteleczka na alkohol z naklejką z podziękowaniem Greenery to doskonały wybór dla wszystkich par planujących ślub, które chcą podarować gościom właśnie trunek. Etykieta z personalizacją dodaje podarunkowi walorów estetycznych.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Buteleczka na alkohol z naklejką z podziękowaniem Greenery to doskonały wybór dla wszystkich par planujących ślub, które chcą podarować gościom właśnie trunek. Etykieta z personalizacją dodaje podarunkowi walorów estetycznych.

Opis:
  • Buteleczka na alkohol z naklejką z podziękowaniem Greenery nie jest typowym podarunkiem dla gości. Zamiast słów dziękujemy, że jesteście z nami, widnieje coś oryginalniejszego. Mianowicie na etykiecie nadrukujemy napis: „Eliksir Miłości”. W końcu to właśnie chemia, a dokładnie hormony produkowane w mózgu, sprawiają, że się w sobie zakochujemy. A czymże jest trunek, jeśli nie związkiem chemicznym? Zatem to świetne nawiązanie do łączącego Was uczucia. Warto zwrócić uwagę na fakt, że na etykiecie dołączonej do buteleczki nadrukujemy także Wasze imiona. Poniżej znajdzie się też data Waszego ślubu i wesela. Widnieje na niej jeszcze grafika liści, która symbolizuje nadzieję, a ponadto powstanie nowej gałęzi rodu. W końcu właśnie zakładacie rodzinę, zatem idealnie pasuje do okoliczności. Sama buteleczka jest niewielka i poręczna, a ponadto zakończona złotą nakrętką.
Zastosowanie:
  • Buteleczka na alkohol z naklejką z podziękowaniem Greenery ozdobi stół weselny. Takie buteleczki można postawić obok nakryć dorosłych gości. W tym przypadku dla dzieci można wybrać brelok z grą labirynt z taką samą lub podobną etykietą. W ten sposób prezenty dla gości wpisywać się będą w ekologiczną stylistykę wesela. Zieleń jest piękna, uspokaja, a jednocześnie dodaje energii. Zatem obok buteleczek z naklejką Greenery, warto postawić bukiety kwiatów z dużą ilością zielonego przybrania. Do buteleczki możecie wlać dowolny, wybrany przez Was alkohol. Może być to weselna wódka, ale również nalewka własnej roboty. W końcu takie osobiste prezenty goście weselni niezwykle cenią. Buteleczka z alkoholem i naklejką może być też jedną z nagród w weselnych zabawach. Taki prezent goście mogą zabrać ze sobą do domu. Równie dobrze mogą jednak zrobić sobie drinka i opróżnić buteleczkę jeszcze na weselu. Buteleczka jest dekoracyjna i wielokrotnego użytku, zatem wpisuje się w trend no waste.    
Wymiary:
  • 12,7x6,5cm; głębokość: 2,5cm
  • pojemność: 100ml
Ważne
  • w zestawie znajduje się buteleczka + samoprzylepna etykieta do samodzielnego naklejenia

Zobacz także