Cygaro czekoladowe w drewnianym pudełku. Podziękowanie dla świadka.
search
  • Cygaro czekoladowe w drewnianym pudełku. Podziękowanie dla świadka.

PREZENT dla świadka w drewnianym pudełku CZEKOLADOWE CYGARO Greenery

29,98 zł
Brutto
Skrzyneczka dla świadka Greenery zachwyca jakością, estetyką oraz zawartością. To idealny prezent dla osoby, która Was wspierała i pomagała w przygotowaniach do ślubu. Warto nagrodzić jej trud i podarować coś wyjątkowego. Gwarantujemy, że nie jedna łza pojawi się w oku i to Was wszystkich.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Skrzyneczka dla świadka Greenery zachwyca jakością, estetyką oraz zawartością. To idealny prezent dla osoby, która Was wspierała i pomagała w przygotowaniach do ślubu. Warto nagrodzić jej trud i podarować coś wyjątkowego. Gwarantujemy, że nie jedna łza pojawi się w oku i to Was wszystkich.

Opis:
  • Skrzyneczka dla świadka Greenery to kwintesencja dobrego stylu i designu w jednym. Przyciąga uwagę i rzeczywiście ma dużą wartość symboliczną. Wykonana jest z najwyższej jakości wyselekcjonowanego drewna. Widoczny na powierzchni naturalny rysunek sprawia, że jest jedyna w swoim rodzaju. Oczywiście samo drewno jest symbolem więzi rodzinnych i ich trwałości. Zatem wyraża Waszą miłość i przyjaźń do osoby obdarowanej. Gdy otworzy skrzyneczkę, zobaczy w niej piękną etykietę. Na jej powierzchni znajduje się wianek z gałązek oliwnych, które są metaforą zgody, radości i dobrobytu. Można więc powiedzieć, że to życzenia dla świadka od Was. Ale na tym zalety się nie kończą, bo dodatkowo możemy wykonać personalizację. Będzie to napis: "Najlepszy świadek na świecie" plus imię tej osoby. A poniżej znajdą się Wasze imiona i data najważniejszego dnia w Waszym życiu. Warto też zwrócić uwagę na zawartość, którą jest czekoladowe cygaro.
Zastosowanie:
  • Skrzyneczka dla świadka Greenery to niezwykły prezent, który wzruszy obdarowanego. Warto podarować mu taki upominek przy wszystkich gościach, a dodatkowo zadedykować ulubioną piosenkę. Łzy wzruszenia pojawiają się nie tylko w jego oczach, ale i Waszych, a także gości. Słodki drobiazg, czyli czekoladowe cygaro zachwyca smakiem i jest dobrą alternatywą dla tego prawdziwego. Wszak podczas jedzenia czekolady wytwarzają się endorfiny, czyli hormony szczęścia. Może je zjeść jeszcze na weselu bądź delektować się jego smakiem w domu, wspominając Wasz ślub. Oczywiście musimy jeszcze wspomnieć, że po zjedzeniu zawartości skrzynka będzie doskonałą pamiątką. Może służyć świadkowi na drobiazgi, ale jest też piękną dekoracją wnętrza. Jedno jest pewne będzie miała dla niego dużą wartość sentymentalną. Warto więc nagrodzić trud i starania świadka i podarować mu skrzynkę.
Wymiary:
  • 15,5cm x 12cm
  • głębokość: 4cm.

Zobacz także