Księga na wpisy od gości weselnych w białym kolorze, wzbogacona o czarny kwiatowy nadruk.
search
  • Księga na wpisy od gości weselnych w białym kolorze, wzbogacona o czarny kwiatowy nadruk.
  • Księga na wpisy od gości weselnych w białym kolorze, wzbogacona o czarny kwiatowy nadruk.

KSIĘGA GOŚCI weselnych Młoda Para BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto

Oryginalna księga gości w biało-czarnej kolorystyce - motyw z kolekcji Młodej Pary sprawdzi się idealnie na każdym weselu! MEGA HIT - wybierz kolor kartek wewnątrz księgi! Księga gości weselnych to ciekawa atrakcja na wesele. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Oryginalna księga gości w biało-czarnej kolorystyce - motyw z kolekcji Młodej Pary sprawdzi się idealnie na każdym weselu! MEGA HIT - wybierz kolor kartek wewnątrz księgi! Księga gości weselnych to ciekawa atrakcja na wesele. Zaproszone osoby z pewnością zachwycą się takim pomysłowym gadżetem na wpisy, życzenia, rady dla Młodej Pary.

Opis:

  • Prostokątny album w białej, sztywnej oprawie zdobiony personalizowaną okładką z imionami Pary Młodej oraz datą ślubu. Okładki nie zdobi zwykła kartka z personalizacją, ale nadruk nanoszony jest bezpośrednio na nią; wykonywany jest mega nowoczesną i trwałą metodą! Na okładce znajduje się motyw graficzny, który pochodzi z kolekcji Młoda Para. Przedstawia ona kwiatowy kontur w czarnym kolorze. Wszystkie karty wewnątrz księgi są czyste w białym kolorze.

Zastosowanie:

  • Taki album będzie piękną pamiątką po Weselu. Każdy z gości powinien umieścić w księdze indywidualny tekst z życzeniami dla Młodej Pary, bądź zabawną radę, którą Młodzi będą mogli wykorzystać w małżeństwie. Księga idealnie uzupełnia kolekcję Młoda Para. Dzięki pustym stronom oprócz wpisów można umieścić w księdze również pamiątkowe zdjęcia czy drobiazgi kojarzące się z dniem ślubu.

Wymiary:

  • 22 cm x 31 cm

  • 50 kartek (100 stron)

 

Zobacz także