Aranżacja dekoracji ślubnych - bukiety kwiatów w złotych wazonach.
search
  • Aranżacja dekoracji ślubnych - bukiety kwiatów w złotych wazonach.
  • Biała papierowa torebka z ciemnozieloną naklejką. Upominek dla gości weselnych.
  • Papierowa, biała torebka z nasionami. Prezent dla weselnych gości.

WORECZEK z nasionami upominek dla gości weselnych Butelkowa Zieleń

3,98 zł
Brutto

Woreczek z nasionami kwiatów to unikalne podziękowanie dla gości przybyłych na Wasze wesele. Wręczając im taki upominek podarujecie im odrobinę wiosny! Miododajne i obficie kwitnące kwiaty ozdobią ich mieszkania i balkony oraz będą przypominać o najlepszym przyjęciu weselnym , na jakim byli ;)

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Woreczek z nasionami kwiatów to unikalne podziękowanie dla gości przybyłych na Wasze wesele. Wręczając im taki upominek podarujecie im odrobinę wiosny! Miododajne i obficie kwitnące kwiaty ozdobią ich mieszkania i balkony oraz będą przypominać o najlepszym przyjęciu weselnym , na jakim byli ;) Podarujcie bliskim coś, co nie trafi do szuflady zaraz po przyjęciu, a będzie dla nich czymś, o co będą mogli dbać! Z pewnością sprawi im to dużo radości!

Opis:

  • Biała papierowa torebeczka wypełniona nasionkami kwiatów. Do każdej z nich dołączymy ciemnozieloną, samoprzylepną etykietę z kolekcji Butelkowa Zieleń. Znajdzie się na niej biały napis "Niech miłość kwitnie", który ma ozdobny krój i liczne ozdobniki. Pod spodem znajdą się Wasze imiona oraz data ślubu wykonane w prostej, nowoczesnej czcionce. Na drugiej stronie papierowego woreczka znajduje się opis zawartości:

Nasiona łąki kwietne
Stwórz własną łąkę kwietną
z 20 gatunków miododajnych obficie kwitnących roślin

Zastosowanie:
  • Biały woreczek z nasionami kwiatów to unikalny prezent dla gości, jaki możecie wręczyć im w podziękowaniu za obecność na Waszym przyjęciu weselnym. Są świetną alternatywą dla klasycznych czekoladek ślubnych w ozdobnych opakowaniach, czy figurek, które zazwyczaj lądują w szufladach zaraz po przyjęciu. Nasionka kwiatów pozwolą Waszym bliskim zaangażować się w powstanie czegoś nowego i pięknego. Kwietna łąka wprowadzi do ich domów odrobinę wiosny i kolorów! Rośliny uczą nas też odpowiedzialności - należy o nie odpowiednio dbać! Patrzenie, jak kwiaty rosną i kwitną, z pewnością sprawi im ogromną radość!

  • Kolekcje dekoracji weselnych i ślubnych pozwalają na stworzenie spójnej aranżacji sali weselnej i kościoła. takie tło do pamiątkowych zdjęć sprawi, że Wasz ślub będzie dokładnie taki, jak sobie wymarzyliście. Butelkowa Zieleń to kolekcja dla osób lubiących minimalizm przełamany mocnym akcentem. Ciemnozielona, butelkowa barwa nadaje całości zadziornego charakteru, z kolei białe akcenty łagodzą całość perfekcyjnie wyważając całą kolekcję. Zapewni Wam to wymarzoną oprawę najważniejszego dnia Waszego życia.

Wymiary:

  • opakowanie: 12,5cm x 7,5cm

Zobacz także