TAŚMA dwustronna 5m
search
  • TAŚMA dwustronna 5m

TAŚMA dwustronna 5m

2,40 zł
Brutto

Taśma dwustronnie klejąca do wielu zastosowań!

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Taśma dwustronnie klejąca do wielu zastosowań!

Opis:

  • taśma dwustronnie klejąca

Zastosowanie:

  • do wielu zastosowań

Wymiary:

  • długość: 5m

  • szerokość: 12mm


Taśma dwustronna do mocowania dekoracji

Jeśli marzysz o magicznym weselnym przyjęciu, taśma dwustronna jest idealnym narzędziem do wieszania dekoracji. Niezależnie od tego, czy planujesz romantyczną ceremonię w plenerze, czy eleganckie przyjęcie w pięknej sali bankietowej, nasza taśma pomoże Ci stworzyć wymarzoną atmosferę. Dzięki niej łatwo przymocujesz girlandy, kule papierowe, lampki czy inne ozdoby na ścianach, suficie lub nawet na zewnętrznych elementach dekoracyjnych. Taśma dwustronna gwarantuje trwałe i dyskretne mocowanie dekoracji, nie uszkadzając przy tym powierzchni. Jej klej jest wystarczająco mocny, aby utrzymać ozdoby na swoim miejscu, a jednocześnie pozwala łatwo ją usunąć bez pozostawiania śladów lub uszkodzeń. Dzięki temu możesz swobodnie eksperymentować z aranżacją sali, dostosowując ją do swoich preferencji.

Taśma dwustronna 5m

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą w dziedzinie dekoracji, czy też osobą najzwyczajniej w świecie poszukującą wygodnego rozwiązania do prostych napraw, nasza taśma dwustronna spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jej długość wynosząca 5 metrów zapewnia wystarczającą ilość materiału do wielu projektów. Dzięki szerokości 12 mm masz pewność, że klej rozłoży się równomiernie, zapewniając trwałe połączenie. Nie musisz już martwić się o trudności z mocowaniem przedmiotów – koniec też z używaniem niepraktycznych i niewydajnych metod! Dostępna w naszym sklepie internetowym taśma dwustronna została stworzona z myślą o Twojej wygodzie. Jest łatwa w użyciu – wystarczy odkleić jedną stronę, przyłożyć do powierzchni i docisnąć, a następnie odkleić drugą stronę i przyczepić dekorację lub jakikolwiek inny przedmiot. Proste i skuteczne!

Taśma klejąca dwustronna uniwersalna

Taśma dwustronna do mocowania dekoracji to nie tylko praktyczne narzędzie, ale także idealny element do ozdoby sali weselnej. Jeśli planujesz wspaniałe przyjęcie ślubne, nie zapomnij o detalu, który może uczynić wnętrze jeszcze piękniejszym. Z powodzeniem możesz użyć naszej taśmy, aby stworzyć dekoracyjne elementy na ścianach, umocować kwiaty, balony lub inne dodatki. Układaj wyjątkowe kompozycje i spraw, by każdy detal tworzył niezapomnianą atmosferę. Nie trać czasu na poszukiwanie innych rozwiązań, które mogą okazać się nieodpowiednie. Wybierz naszą taśmę dwustronną o długości 5 metrów i szerokości 12 mm – praktyczną, niezawodną i wszechstronną. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jej do codziennych zastosowań, czy jako pomoc w ozdobie sali weselnej, nasza taśma spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Zobacz także