KSIĘGA GOŚCI weselnych Złota Koronka BIAŁE/CZARNE KARTKI
search
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Złota Koronka BIAŁE/CZARNE KARTKI

KSIĘGA GOŚCI weselnych Złota Koronka BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto

Przepiękna, bardzo elegancka księga gości weselnych ze złotym motywem idealnie sprawdzi się na weselu!

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Przepiękna, bardzo elegancka księga gości weselnych ze złotym motywem idealnie sprawdzi się na weselu! MEGA HIT - wybierz kolor kartek księgi! Księga Gości ślubne wspomnienia z kolekcji Złota Elegancja to doskonały dodatek na ślub i wesele. Dzięki niej można zafundować sobie piękną pamiątkę z uroczystości i po latach wrócić do zostawionych przez gości wpisów.  

Opis:

 • Księga Gości ślubne wspomnienia z kolekcji Złota Elegancja jest w pięknej, białej oprawie. Na niej widnieje nadruk złotego haftu bądź też tkanej koronki, przedstawiający kwiaty. Ilość szczegółów zachwyca i sprawia, że taki element będzie piękną dekoracją stolika weselnego położonego np. przy wejściu na salę. Warto w tym przypadku zapewnić gościom atmosferę intymności i spokoju. Dzięki temu będą mogli zebrać myśli i wpisać się do księgi. Na okładce nadrukujemy ponadto napis „Księga Gości”, Wasze imiona, a także datę Waszego ślubu. Wszystko będzie utrzymane w złotej kolorystyce, która świetnie odbija się od białego tła. Ponadto złoto kojarzy się ze „złotymi myślami”, a więc cytatami, powiedzeniami czy aforyzmami, które także mogą znaleźć się wewnątrz. Symbolizuje doskonałość uczucia, nieskończoną i wieczną miłości.

 • Prostokątny album w białej, sztywnej oprawie zdobiony personalizowaną okładką z imionami Pary Młodej oraz datą ślubu  - okładki nie zdobi zwykła kartka z personalizacją, ale nadruk nanoszony jest bezpośrednio na nią; wykonywany jest mega nowoczesną i trwałą metodą!

 • Wszystkie karty księgi są czyste w białym lub czarnym kolorze do wyboru

Zastosowanie:

 • Księga Gości ślubne wspomnienia z kolekcji Złota Elegancja będzie miejscem do wpisania się dla Wszystkich zaproszonych na wesele. Będą mogli w niej umieścić życzenia, wierszyk, cytat, cokolwiek chcą przekazać parze młodej. W księdze mogą znaleźć się nawet rysunki. Do ich pozostawienia warto zachęcić dzieci. Obok Księgi Gości można umieścić misę z czekoladkami z tej samej kolekcji, czyli Złota Elegancja. W ten sposób stworzy się dodatkową, efektowną dekorację. W księdze goście będą mogli umieścić także zdjęcia z dedykacją, jeśli na wesele zamówicie również fotobudkę. W ten sposób pamiątka będzie jeszcze cenniejsza. Zatem księga gości może pełnić funkcję zbioru życzeń, ale również weselnego albumu. Będzie dodatkową atrakcją dla gości na weselu. Księga Gości jest piękną dekoracją i można ją później wyeksponować w domowej biblioteczce czy też na komodzie.   

 • Taki album będzie piękną pamiątką po Weselu - każdy z gości powinien umieścić w księdze indywidualny tekst z życzeniami dla Młodej Pary, bądź zabawną radę, którą Młodzi będą mogli wykorzystać w małżeństwie. Księga świetnie wpisuje się w najnowsze trendy.
 • Dzięki pustym stronom oprócz wpisów można umieścić w księdze również pamiątkowe zdjęcia czy drobiazgi kojarzące się z dniem ślubu.

Wymiary:

 • 22cm x 31cm

 • 50 kartek (100 stron)

Zobacz także