Ślubna krówka na upominek dla gości weselnych. Na opakowaniu znajduje się piękna grafika i personalizacja.
search
  • Ślubna krówka na upominek dla gości weselnych. Na opakowaniu znajduje się piękna grafika i personalizacja.

KRÓWKI ślubne personalizowane Błękitny Ślub 12szt

23,98 zł
Brutto

Krówki ślubne personalizowane z kolekcji Błękitny Ślub to propozycja uzupełnienia weselnego stołu, ale i prezentu dla gości. W końcu któż nie lubi tych słodkich specjałów, które jednocześnie ciągną się i rozpływają w ustach? Każdy zaproszony poczuje się wyróżniony i chętnie ich skosztuje.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Krówki ślubne personalizowane z kolekcji Błękitny Ślub to propozycja uzupełnienia weselnego stołu, ale i prezentu dla gości. W końcu któż nie lubi tych słodkich specjałów, które jednocześnie ciągną się i rozpływają w ustach? Każdy zaproszony poczuje się wyróżniony i chętnie ich skosztuje.

Opis:

  • Krówki ślubne z kolekcji Błękitny Ślub są zapakowane w dekoracyjne papierki. Na każdym z nich znajdzie się nadruk niebieskich kwiatów, a także kształt heksagonu. Wewnątrz tej figury zamieścimy Wasze imiona, a także datę uroczystości ślubnej. Powyżej widnieć będzie gałązka oliwna. Krówki na ślub z kolekcji Błękitny Ślub są zapakowane w tradycyjny sposób, to znaczy z obydwu stron mają szpiczaste krawędzie. Opakowanie prezentuje się bardzo elegancko i od razu zachęca do skosztowania słodkiej i kruchej krówki.

Zastosowanie:

  • Chcecie podarować swoim gościom na ślubie coś słodkiego? Krówki personalizowane z kolekcji Błękitny Ślub na pewno przypadną im do gustu. Przypomną im smak dzieciństwa i wprawią ich w pozytywny nastrój. Dodadzą im także więcej energii do zabawy, w końcu są zastrzykiem węglowodanów. Krówki personalizowane z kolekcji Błękitny Ślub można położyć obok każdego nakrycia albo na serwetce. Oczywiście możecie włożyć krówki do kwadratowego pudełeczka czy też takiego w kształcie serca z kolekcji Błękitny Ślub. Jeśli na ślubie ma się pojawić słodki stół, to krówki mogą trafić właśnie na niego, obok muffinek i innych słodkości. Wystarczy włożyć je do transparentnej miski lub wiklinowego, białego kosza.  

Wymiary:

  • ok. 7cm x 2cm; grubość ok. 1,5cm

Ważne:

  • aby zachować świeżość krówki należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu,
  • minimalna ilość do zamówienia to 2 zestawy, czyli 24 sztuki.

Zobacz także