Miętówki ślubne dla gości weselnych. Podziękowanie dla bliskich osób.
search
  • Miętówki ślubne dla gości weselnych. Podziękowanie dla bliskich osób.

MIĘTÓWKI ślubne podziękowanie dla gości Kolekcja Lawenda (+etykieta)

8,98 zł
Brutto
Miętówki ślubne dla gości to trafny upominek. Zachwyca estetyką, wartością symboliczną, a przy tym personalizacją. A do tego smak cukierków jest pyszny, Gwarantujemy szczery uśmiecha na ustach obdarowanych.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Miętówki ślubne ozdobione etykietą ze wzorem lawendy to trafny upominek i podziękowanie dla gości weselnych. Zachwyca estetyką, wartością symboliczną, a przy tym personalizacją. Smak cukierków jest doskonały i orzeźwiający.

Opis:

  • Miętówki na wesele dla gości z etykietą ze wzorem lawendy prezentują się niezwykle stylowo. Cukierki zostały umieszczone w okrągłym opakowaniu. Zamykane jest ono na zatrzask, co sprawia, iż cukierki zachowają świeżość i ich smak będzie cieszył obdarowanych dłużej. Do opakowania dołączamy idealnie pasująca samoprzylepną etykietę. Widnieje na niej motyw lawendy, która jest symbolem miłości i pasji. Subtelna kolorystyka wpisuje się w prowansalski styl. Drobne akcenty dodają jeszcze więcej elegancji. Na etykiecie miętówek na wesele dla gości umieścimy Wasze imiona. Wykonamy je ozdobną czcionką, która przypomina pismo kaligraficzne. Znajdzie się na niej także napis dziękujemy, które sprawi, iż goście poczują się docenieni i będzie im bardzo miło. Poniżej znajdzie się jeszcze data Waszego ślubu.

Zastosowanie:

  • Miętówki ślubne są praktycznym i symbolicznym podziękowaniem dla gości weselnych. Po miętowe cukierki można sięgnąć po posiłku, a także dla orzeźwienia i odświeżenia oddechu. Małe pudełeczko można zawsze mieć przy sobie. Będzie zawsze przypominać gościom weselnym, ale i Wam o świetnej zabawie. Miętówki ślubne jako podziękowania dla gości weselnych ze wzorem lawendy będą dodatkową dekoracją sali weselnej, wszak doskonale wpisują się w prowansalską stylistykę. Możecie umieścić je obok każdego nakrycia. Świadkowie mogą rozdawać je gościom wychodzącym z przyjęcia. Niezależnie jaką opcję wybierzecie, zaproszone osoby docenią ten drobny upominek. 

Wymiary:

  • średnica: 4,6cm; wysokość: 1,4cm
Ważne:
  • etykiety do samodzielnego umieszczenia.

Zobacz także