BILECIK z podziękowaniem dla gości Mr&Mrs
search
  • BILECIK z podziękowaniem dla gości Mr&Mrs
  • BILECIK z podziękowaniem dla gości Mr&Mrs

BILECIK z podziękowaniem dla gości Mr&Mrs

1,50 zł
Brutto

Bilecik personalizowany na ślubne podziękowanie dla gości. Świetnie sprawdzi się jako dekoracja stołu, czy dodatek do prezencików. Na bilecikach znajduje się grafika, która przedstawia ślubny garnitur i suknię. Z drugiej strony widnieje tekst: Dziękujemy za to, że jesteś z nami w tym szczególnym dniu!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bilecik z podziękowaniem z kolekcji Mr&Mrs dla Waszych gości to niezawodny sposób na to, aby poczuli się docenieni. Wykorzystasz go jako pomysłową dekorację stołu, jak i jako dodatek do prezencików. Na bilecikach znajduje się tematycznie dopasowana grafika oraz tekst z podziękowaniem za obecność.

Bilecik z podziękowaniem dla gości, ślubna dekoracja. Dwustronny wydruk podnosi jego walory wizualne, zachwycając subtelną grafiką w pastelowych odcieniach. Na froncie znajduje się grafika przedstawiająca ślubną suknię i garnitur. Z drugiej strony widnieje napis „Dziękujemy za to, że jesteś z nami w tym szczególnym dniu!”. Dodatkową dekorację bilecików stanowią bukiety w rustykalnym stylu. Personalizacja obejmuje imiona młodej pary, jej inicjały i datę ślubu. Wymiar każdego bileciku czyni z niego zgrabny, ale zauważalny detal, który doskonale wpisze się w atmosferę uroczystości.

Te bileciki możesz wykorzystać na różne sposoby. Możesz położyć lub ustawić je obok każdego nakrycia na stole, tak, by witały gości i dziękowały za ich obecność w Waszym imieniu. Możesz również dołączyć bileciki do upominków przygotowanych dla zaproszonych osób. W ten sposób na pewno nabiorą jeszcze więcej elegancji i całość sprawi gościom mnóstwo przyjemności. Koniecznie sprawdź też inne akcesoria ślubne z kolekcji Mr&Mrs dostępne w naszym sklepie!

Wymiary:
  • 8,5 cm x 5,5 cm.

Ważne:

  • Minimalna możliwa liczba bilecików do zamówienia to 20 bilecików.

Zobacz także