PUDEŁKO na obrączki Pastelowa Akwarela
search
 • PUDEŁKO na obrączki Pastelowa Akwarela
 • PUDEŁKO na obrączki Pastelowa Akwarela
 • PUDEŁKO na obrączki Pastelowa Akwarela
 • PUDEŁKO na obrączki Pastelowa Akwarela
 • PUDEŁKO na obrączki Pastelowa Akwarela

PUDEŁKO na obrączki Pastelowa Akwarela

39,98 zł
Brutto
Piękne i delikatne pudełko na obrączki zachwyca swoją lekkością oraz głębią koloru! Będzie przepięknym sposobem na podanie obrączek podczas ceremonii ślubnej!

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Kolory: Śliwkowy
kolor pudełka: naturalne drewno
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Piękne i delikatne pudełko na obrączki zachwyca swoją lekkością oraz głębią koloru! Będzie przepięknym sposobem na podanie obrączek podczas ceremonii ślubnej!

Opis:

 • Pudełeczko wykonane jest z naturalnego drewna, zwiera dwie przegródki, po jednej dla każdej z obrączek. Wnętrze wieka zdobi tytułowa, pastelowa akwarela w jednym z kolorów do wyboru. Na tle lekkiej smugi imitującej pociągnięcie pędzla zanurzonego w akwarelowej farbie, umieszczone zostały imiona Pary Młodej. Wypisane są one elegancką czcionką w białym kolorze, a poniżej znajduje się również wypisana data ślubu
 • Przegródki wyłożone zostały pięknym, miękkim materiałem w jednolitym, ciemnym odcieniu, który będzie doskonale kontrastował z błyszczącymi obrączkami. Materiał dodatkowo ozdabia cieniutka wstążka satynowa w białym kolorze, z której powstały piękne kokardki. To na nich umieszczone są zwykle obrączki, wspólnie tworząc szykowną dekorację

Zastosowanie:

 • pudełko wspaniale posłuży podczas ceremonii ślubnej i pozwoli w efektowny sposób podać obrączki. Doskonale wpasuje się w każde wesele o pastelowej/akwarelowej stylistyce, razem z innymi dodatkami w podobnym stylu stworzy niezapomniane aranżacje

 • pudełko będzie rewelacyjną pamiątką ze ślubu, może służyć na przykład do przechowywania biżuterii lub innych drobiazgów. Dzięki imionom wypisanym w jego wnętrzu, będzie też dla Was bardzo osobistym przedmiotem, pełnym pięknych wspomnień

Wymiary:

 • 16x13cm

 • głębokość: 2,5cm

Pudełko ze wspaniałymi wspomnieniami

Obrączki to symbol miłości. Obrączka na palcu oznacza, że dana osoba jest już zajęta - że zajęte jest jej serce. Zdecydowana większość społeczeństwa z sentymentem traktuje swoje ślubne obrączki. Nawet po wielu latach obrączki traktowane są z pewnego rodzaju namaszczeniem. To nie jest zwykła biżuteria jak łańcuszek kupiony w prezencie urodzinowym czy bransoletka otrzymana od koleżanki.

Obrączki to coś wyjątkowego. Dlatego również w czasie ceremonii ślubnej obrączki domagają się szczególnej oprawy. Różne są zwyczaje ślubne, ale obrączki są nieodłącznym elementem ceremonii i moment założenia na palce obrączek występuje zarówno na ślubie cywilnym, w urzędzie stanu cywilnego, jak również na ślubie kościelnym. Czasem można zobaczyć dzieci, które z przejęciem, świadome powagi sytuacji, podają obrączki nowożeńcom. Pastelowe pudełko na obrączki, drewniane pudełeczko na obrączki to znakomity pomysł. Kolor można dopasować do charakteru i motywu przewodniego ślubu. Pastelowe pudełko na obrączki znakomicie wpasuje się w klimat każdej ślubnej uroczystości.

Pudełko będzie także użyteczną szkatułką na biżuterię lub inne małe przedmioty, już po ceremonii ślubnej. Nie jest to zakup jednorazowy. We wnętrzu pudełka zapisane są imiona nowożeńców, co czyni pudełko przedmiotem niezwykle sentymentalnym, w który włożono mnóstwo miłości i pięknych wspomnień. Poduszki na obrączki urzekają. Lekkość i głębia koloru to dodatkowe atuty pudełka wykonanego z naturalnego drewna, co wpasowuje się obecny dzisiaj trend bycia jak najbardziej ekologicznym.

Niezależnie od tego, kto ślubuje sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską albo przysięga, że uczyni wszystko, aby małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe - moment nałożenia na palec obrączki sprawia, że nic nie będzie już takie samo jak wcześniej. Rozpocznie się nowe życie - nowe przywileje, ale i nowe obowiązki. Świadomość tego znacznie ułatwia wejścia w nowy stan cywilny. Oprawa ślubu ważna jest szczególnie dla kobiet, ale dziś również mężczyźni pragną ślubu jak ze snu. I mają szansę to pragnienie spełnić.

Zobacz także