PODWIĄZKA ślubna koronkowa UROCZA lekkość
search
  • PODWIĄZKA ślubna koronkowa UROCZA lekkość

PODWIĄZKA ślubna koronkowa UROCZA lekkość

41,98 zł
Brutto
Chcesz uzupełnić swoją ślubną stylizację o tradycyjny atrybut panny młodej jakim jest podwiązka? Cenisz tradycję i przywiązujesz do niej dużą wagę? Mamy dla Ciebie świetną propozycję. Podwiązka ślubna koronkowa będzie idealnie pasować do każdej ślubnej sukni, a jednocześnie stanie się jedną z pamiątek z tej najważniejszej w życiu uroczystości.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Chcesz uzupełnić swoją ślubną stylizację o tradycyjny atrybut panny młodej jakim jest podwiązka? Cenisz tradycję i przywiązujesz do niej dużą wagę? Mamy dla Ciebie świetną propozycję. Podwiązka ślubna koronkowa będzie idealnie pasować do każdej ślubnej sukni, a jednocześnie stanie się jedną z pamiątek z tej najważniejszej w życiu uroczystości. Delikatna podwiązka, dla Panien Młodych ceniących subtelne dodatki. Uroczy dodatek, który każda dziewczyna wychodząca za mąż powinna mieć na sobie. Elementy niebieskie dodają uroku tej pięknej, ozdobie ślubnej.
Opis:
  • Podwiązka ślubna koronkowa z kolekcji Urocza Lekkość wykonana jest z pięknej koronki. Tworzy ją aplikacja kwiatuszków, które są ozdobione perełkami. Nie musisz obawiać się, że nie dopasujesz rozmiaru. Podwiązka ślubna koronkowa będzie idealnie dopasowana niezależnie od tego czy nosisz rozmiar S czy L. Ma bowiem rozmiar uniwersalny, jest elastyczna i rozciągliwa. Zatem na pewno nie zsunie się z uda, nawet w czasie pląsów na parkiecie. Jednocześnie nie będzie uciskać, pruć się czy pękać. Podwiązka ślubna koronkowa jest wąska i dekoracyjna.
  • Będzie odpowiednia do rozłożystej sukni typu princessa, ale sprawdzi się również do tej o kroju syreny. W przypadku modelu z rozcięciem także będzie się świetnie prezentować. Na podwiązce nie brakuje niebieskiego akcentu. Jest on bardzo ważnym elementem podwiązki ślubnej koronkowej, bo ten kolor ma zapewnić wierność męża.
Zastosowanie:
  • Jeśli zastanawiasz się nad tym czy wybrać podwiązkę ślubną do swojej sukni, to wiedz, że tradycje są miłym dodatkiem, nawet jeśli nie jesteś przesądna. A gdy wierzysz w przesądy, to podwiązka ślubna koronkowa jest tym elementem, który ma zapewnić Ci małżeńskie szczęście, namiętność i miłość. Trzeba jeszcze podkreślić, że jest także zmysłowym dodatkiem, który na pewno spodoba się Twojemu mężowi w czasie nocy poślubnej. Możesz dopasować podwiązkę do swojej ślubnej bielizny, czyli stworzyć sensualny zestaw, który rozbudza zmysły.
  • Podwiązkę Pan Młody powinien zdjąć w czasie nocy poślubnej bez pomocy rąk, co ma zapewnić małżeńskie spełnienie także w sypialni. Pamiętaj, by podwiązkę założyć na lewą nogę, powyżej kolana. Jeśli Twoja sukienka ma rozcięcie dość wysoko, to podwiązka powinna być założona w taki sposób, by nie była widoczna. Możesz oczywiście zaczerpnąć tradycje pochodzące z innych krajów. Jak np. dzielenie podwiązki na kawałki w trakcie wesela i rozdawanie wszystkim kawalerom na szczęście.
Wymiary:
  • rozmiar uniwersalny,

  • obwód bez naciągania 38cm,

  • szerokość: od 2cm do 4,5cm