Zaproszenie ślubne w formie elektronicznej. Może być też zaproszeniem ślubnym. Kwiatowa grafika z kluczem otacza Wasz tekst.
search
  • Zaproszenie ślubne w formie elektronicznej. Może być też zaproszeniem ślubnym. Kwiatowa grafika z kluczem otacza Wasz tekst.

ZAWIADOMIENIE/ZAPROSZENIE ślubne elektroniczne Klucz do Szczęścia

35,98 zł
Brutto
Nowoczesne Pary Młode szukają nowoczesnych rozwiązań ślubnych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy elektroniczne zawiadomienia i zaproszenia, które szybko i łatwo mogą rozesłać gościom za pomocą jednego kliknięcia w telefonie! 

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Nowoczesne Pary Młode szukają nowoczesnych rozwiązań ślubnych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy elektroniczne zawiadomienia i zaproszenia, które szybko i łatwo mogą rozesłać gościom za pomocą jednego kliknięcia w telefonie! 

Opis:
  • Ślubne proszenie w formie elektronicznego pliku. Przygotowana na nim grafika o wysokiej rozdzielczości przedstawia piękny kwiatowy wzór idealnie pasujący na ślubną uroczystość. U góry zawiadomienia umieścimy kluczyk opleciony kwiatami, a pod nim tekst podesłany przez Was.
Zastosowanie:
  • Elektroniczny plik doskonale sprawdzi się jako nowoczesne zaproszenie lub zawiadomienie ślubne. Przyda się także, jeśli z jakichś powodów będziecie musieli przełożyć datę lub miejsce ślubu. 
  • Po wykonaniu zawiadomienia przez grafików, otrzymasz je na numer telefonu podany przy zamówieniu.
  • Tekst na zawiadomienie załącz w odpowiednim miejscu przy produkcie lub wyślij na produkcja@sklepyoms.pl.
Wymiary:
  • rozdzielczość: 1080 x 1920px
WAŻNE:
  • wysyłka tylko po wpłacie na konto
  • prosimy o uważne sprawdzenie przysłanego tekstu - jest on kopiowany wprost do projektu!
  • produkt personalizowany realizowany do 7 dni roboczych!

Niebanalne zaproszenia ślubne

Nowoczesne pary młode przy planowaniu i organizacji wesela korzystają z najnowszych rozwiązań. Jedną z nich są elektroniczne zaproszenia ślubne. W obecnych czasach w zasadzie każdy korzysta z Internetu i jest bardzo aktywny online. Elektroniczne zaproszenie ślubne może być dla takiej osoby ciekawostką, którą bez wątpienia doceni.

Elektroniczne zawiadomienia ślubne. Tanie i dostępne od ręki

Klasyczne zaproszenia ślubne to spory wydatek i konieczność ich wypełniania oraz wysyłania lub wręczania. Przy organizacji wesela jest to spory kłopot, który zajmuje niemało czasu i wiąże się z kolejnymi wydatkami. Elektroniczne zaproszenia ślubne są dużo tańsze, dostępne praktycznie natychmiast i łatwe do rozesłania. Można je rozsyłać poprzez email lub w postaci wiadomości wysyłanych w mediach społecznościowych. Oferujemy piękne, gotowe zaproszenia, które zrobią wrażenie na osobach, które je otrzymają. Przygotujemy je w kilka chwil. Przy składaniu zamówienia nie zapomnijcie o wpisaniu tekstu, który ma się znaleźć na zaproszeniu. Można go wpisać w odpowiednim miejscu lub wysłać do nas mailem. Nasi graficy wprowadzą go za Was. Elektroniczne zaproszenie ślubne wysyłamy na Wasz telefon, czas realizacji zamówienia zaś jest bardzo krótki.

Zaproszenie elektroniczne. Warto sprawdzić wysyłany do nas tekst

Wysyłany do nas tekst, który ma się znaleźć na zaproszeniu, powinien być przez Was sprawdzony. Warto go przeczytać i upewnić się czy nie ma w nim błędów, choćby banalnych literówek. Otrzymany tekst graficy bowiem zamieszczą na przygotowywanym zaproszeniu. Oczywiste błędy rzecz jasna wychwycimy. Literówka - na przykład - w nazwisku czy błędna data ślubu, mogą być przez nas niezauważone. Tak naprawdę bowiem tylko Wy wiecie czy to co otrzymaliśmy jest zgodne z prawdą czy też nie.

Elektroniczne zawiadomienie o ślubie. Także można je u nas nabyć

Polecamy również elektroniczne zawiadomienia o ślubie. Zawiadomienia - co jasne - są mniej ważne niż zaproszenia wysyłane do gości, których chcielibyście na swoim ślubie zobaczyć. Nie oznacza to jednak, że trzeba traktować je dużo gorzej. Nasze elektroniczne zawiadomienia o ślubie, bez wątpienia zrobią wrażenie na odbiorcach. Chętnie z nich skorzystają, by przyjść i złożyć Wam życzenia. Nasze elektroniczne zaproszenia lub zawiadomienia są też bardzo pomocne, jeśli chcecie szybko zawiadomić gości weselnych o nagłej zmianie daty ślubu lub miejsca w którym ślub i wesele się odbędą. Nierzadko na wysyłanie klasycznych zaproszeń i zawiadomień nie ma w takiej sytuacji już czasu. Nasze elektroniczne zaproszenia i zawiadomienia będziecie mogli wysłać do bliskich w kilka chwil. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zobacz także