Miętówki ślubne na upominek dla bliskich osób. Smaczne podziękowanie weselne.
search
  • Miętówki ślubne na upominek dla bliskich osób. Smaczne podziękowanie weselne.

MIĘTÓWKI ślubne podziękowanie dla gości Only Love (+etykieta)

8,98 zł
Brutto

Jeżeli szukacie świetnych upominków, za pomocą których chcecie podziękować gościom za przybycie na Wasz ślub i wesele, to mamy dla Was ciekawą propozycję. Otóż doskonałym wyborem będą miętówki ślubne. Gwarantujemy zachwyt na twarzach Waszych gości.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Jeżeli szukacie świetnych upominków, za pomocą których chcecie podziękować gościom za przybycie na Wasz ślub i wesele, to mamy dla Was ciekawą propozycję. Otóż doskonałym wyborem będą miętówki ślubne. Gwarantujemy zachwyt na twarzach Waszych gości.

Opis:

  • Miętówki na ślub są podziękowaniem dla gości weselnych i świetnie się prezentują, a przy tym mają dużą wartość symboliczną. Klasyczne miętowe cukierki umieściliśmy w okrągłym opakowaniu. Warto zauważyć, że okrąg jest symbolem doskonałości i można odnieść to do uczucia, które Was połączyło. Pudełeczko miętówek na ślub zamykane jest na zatrzask. Dzięki temu nie trzeba się obawiać, że cukierki się wysypią czy opakowanie przypadkowo się otworzy. Dołączamy piękną etykietę, która jest samoprzylepna i idealnie pasuje do opakowania. Wpisuje się w stylistykę glamour za sprawą ozdobnych napisów. Na etykiecie umieścimy Wasze imiona, napis dziękujemy oraz datę ślubu. Przy czym Wasze imiona będą zapisane dekoracyjną czcionką.

Zastosowanie:

  • Miętówki ślubne to upominek dla gości weselnych, który spodoba się wszystkim obdarowanym. Goście z chęcią sięgną po miętowy cukierek. Miętówki ślubne bez problemu zmieszczą się w małej torebce czy kieszeni. Zatem zawsze można je mieć przy sobie, w domu i w podróży. A gdy cukierki się skończą, warto uzupełnić opakowanie. Miętówki na wesele dla gości z motywem glamour to świetne podziękowanie za wspólne celebrowanie Waszego ślubu. 

Wymiary:

  • średnica: 4,6cm; wysokość: 1,4cm

Ważne:
  • etykiety do samodzielnego umieszczenia.

Zobacz także