Plakat powitalny na wesele i ślub w kolorze szałwiowym.
search
  • Plakat powitalny na wesele i ślub w kolorze szałwiowym.
  • Plakat w kolorze szałwiowym na wesele.
  • PLAKAT powitalny na wesele Szałwiowa Zieleń 50x70cm

PLAKAT powitalny na wesele Szałwiowa Zieleń 50x70cm

49,98 zł
Brutto
Plakat powitalny na salę weselną.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Marzysz o ślubie jak z bajki? Aby stworzyć wymarzoną aranżację, musisz pamiętać o jednym — zadbaj o odpowiednio dopasowane dekoracje i dodatki! Ciekawym pomysłem na oryginalny element dekoracyjny jest nasz plakat powitalny. Wystarczy wyeksponować go przed wejściem na przyjęcie — takie powitanie gości z pewnością zostanie odebrane bardzo pozytywnie i już na wstępie przywoła ogrom pozytywnych emocji na Waszym przyjęciu. Nasz plakat powitalny został zaprojektowany w nowoczesnej stylistyce z uwzględnieniem najnowszych trendów — powitaj swoich gości plakatem w barwach mega modnej szałwiowej zieleni!

Jesteś miłośniczką natury? Marzy Ci się wesele w stylu boho lub rustykalnym? Jeśli poszukujesz dekoracyjnych akcentów takim klimacie, to z pewnością spodoba ci się nasz plakat powitalny ze ślubnej kolekcji Szałwiowa Zieleń. Minimalistyczny design i subtelne elementy roślinne pomogą ci stworzyć odpowiedni klimat na przyjęciu już na samym wstępie, podczas witania gości. Najlepszy efekt da wyeksponowanie plakatu na drewnianej sztaludze — taka dekoracja będzie prezentować się bardzo efektownie!

Plakat powitalny wykonany jest na specjalnym papierze. Projekt wykonany jest w minimalistycznym stylu — część centralną stanowi napis: Witamy! Długo i szczęśliwie zaczyna się właśnie tu… IMIĘ PANNY MŁODEJ & IMIĘ PANA MŁODEGO, DATA. Całość dopełnia symbol umieszczony w górze plakatu — przedstawia on inicjały pary młodej ujęte w zielonym kole, które otaczają roślinne gałązki. Personalizacja w postaci imion pary młodej nadaje mu wyjątkowości, a motywy roślinne i spokojny odcień zieleni podkreślają naturalny charakter aranżacji. Tak przygotowany plakat to sposób na serdeczne przywitanie gości i zaproszenie ich do wspólnego świętowania. Przywołuje on pozytywne emocje, dzięki którym goście już na początku mogą poczuć się na waszym przyjęciu radośnie i komfortowo. Powitalny plakat ślubny z serii Szałwiowa Zieleń to doskonały wybór dla osób kochających przyrodę — będzie świetnie współgrał z roślinnością i innymi dodatkami w naturalnym stylu.

Wymiary:
  • 50 cm x 70 cm.
  • Plakat wysyłamy zwinięty w rulon w tubie zabezpieczającej.

Zobacz także