PREZENT podziękowanie dla rodziców personalizowane zdjęcie w ramce A4
search
 • PREZENT podziękowanie dla rodziców personalizowane zdjęcie w ramce A4

PREZENT podziękowanie dla rodziców personalizowane zdjęcie w ramce A4

44,98 zł
Brutto
Wyjątkowy prezent - podziękowanie dla Waszych Rodziców. Okaż im wdzięczność za pracę jaką włożyli w Wasze wychowanie i niezwykłą opiekę jaką darzą Was przez całe życie. Spersonalizowane zdjęcie z podziękowaniami oprawione w białą, elegancką ramę na pewno im się spodoba. Taki prezent ofiarowany rodzicom wzruszy ich do łez.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wyjątkowy prezent - podziękowanie dla Waszych Rodziców. Okaż im wdzięczność za pracę jaką włożyli w Wasze wychowanie i niezwykłą opiekę jaką darzą Was przez całe życie. Spersonalizowane zdjęcie z podziękowaniami oprawione w białą, elegancką ramę na pewno im się spodoba. Taki prezent ofiarowany rodzicom wzruszy ich do łez.

Opis:

 • spersonalizowana fotografia wydrukowana na papierze wysokiej jakości, udekorowana podziękowaniem dla rodziców przedstawionym w sercu wypełnionym słowami tj.: czułość, pomoc, przyjaźń, serce, uśmiech, szacunek itp.

 • Nad nim widnieje elegancki napis „Kochani Rodzice Dziękujemy Wam za...” a pod sercem Wasze imiona oraz data zaślubin. Udekorowane zdjęcie oprawione jest w białą drewnianą ramkę

 • całość wygląda bardzo efektownie, rodzice będą mogli ustawić lub powiesić prezent i cieszyć się wspomnieniami, które rodzą się po spojrzeniu na fotografię

Zastosowanie:

 • świetnie sprawdzi się jako prezent w podziękowaniu dla rodziców podczas wesela, który zamieni się w rewelacyjną pamiątka po uroczystości ślubu

 • taki prezent wyrazi wdzięczność za wszystko co rodzice dla Was zrobili, na pewno taki prezent ich zachwyci trud włożony w wychowanie i wspaniałe chwile spędzone razem

Wymiary:

 • długość ramki: 20cm, wysokość: 30cm

Ważne:

 • personalizowana ramkę wysyłamy po przedpłacie!

 • zdjęcie należy wysłać na adres e-mail produkcja@sklepyoms.pl w tytule wiadomości wpisując numer zamówienia lub załącz je przy produkcie
 • zdjęcie, które ma być umieszczone w ramce musi mieć przynajmniej 300 dpi oraz być w formacie A4

 • układ zdjęcia również musi być dopasowany do nałożenia pola tekstowego


Prezent weselny dla rodziców - sentymentalna ramka

Prezent z okazji dnia ślubu to miły gest, który z pewnością zostanie doceniony przez twoich rodziców. Wystarczy niewielki wkład finansowy, aby wywołać uśmiech na twarzach najbliższych - ozdobna ramka z imionami na zdjęcia A4 to elegancki i niezwykle uniwersalny prezent. Państwo Młodzi, chcąc wyrazić wdzięczność za trudy wychowawcze, często wybierają symboliczne podarunki, które niosą za sobą historię i mają ogromną wartość sentymentalną.

Prezent podziękowanie dla rodziców ramka ze zdjęciem - jaką wybrać?

Największą popularnością wśród Par Młodych cieszą się białe, klasyczne ramki pozbawione ozdobników i motywów dekoracyjnych. Głównym akcentem zdobniczym jest spersonalizowana fotografia wydrukowana na papierze wysokiej jakości. Na fotografii - oprócz zdjęcia rodziców - można umieścić ciekawe motywy graficzne, cytaty albo odręczny napis nadrukowany na papierze. Motywem przewodnim zdjęcia mogą być miłość, przyjaźń, nadzieja czy wiara.

Aby podkreślić okoliczności otrzymania tego unikalnego podarunku, nad zdjęciem zazwyczaj umieszcza się napis: "Kochani Rodzice, W podzięce za..."

Ramka weselna - prezent od serca

Ramka weselna to doskonały prezent dla osób, które przykładają dużą wagę do symboliki i nie chcą wpędzać się w dodatkowe koszta. Zamiast materialnych prezentów, które prędzej czy później się zużyją, lepiej przekazać "wieczny" podarunek. Sklep z eleganckimi ramkami i dekoracjami ślubnymi oferuje duży wybór produktów o wysokich walorach estetycznych, które dopasują się zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych. Taki prezent to wspaniały wyraz wdzięczności za wychowanie, serce i trud włożony w wychowanie. Rodzicom nie zależy na prezentach przedstawiających dużą wartość materialną - liczy się pamięć i wkład własny.

Tworzenie podziękowań wymaga kreatywności i czasu, ale efekty z pewnością zadowolą twoich bliskich. Pamiętaj, że miłość i przywiązanie można wyrazić na wiele sposobów i to od ciebie zależy, jak rodzice zinterpretują personalną dedykację, która stworzyłeś z myślą o nich.

Zobacz także