Drewniane pudełko wzbogacone o personalizację. Idealny sposób na prośbę o błogosławieństwo.
search
  • Drewniane pudełko wzbogacone o personalizację. Idealny sposób na prośbę o błogosławieństwo.
  • Aranżacja stołu ze złoconymi napisami. Piękne dodatki na ślub i wesele.

PUDEŁKO drewniane Prośba o Błogosławieństwo Aksamitne Złoto z IMIONAMI

49,98 zł
Brutto
Podarujcie rodzicom wyjątkową prośbę o błogosławieństwo w postaci drewnianego pudełeczka. Personalizowany charakter upominku sprawi, że rodzice zachwycą się taką niespodzianką. Wewnątrz znajduje się wzruszający tekst, który dodatkowo wykonamy złotą czcionką.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Podarujcie rodzicom wyjątkową prośbę o błogosławieństwo w postaci drewnianego pudełeczka. Personalizowany charakter upominku sprawi, że rodzice zachwycą się taką niespodzianką. Wewnątrz znajduje się wzruszający tekst, który dodatkowo wykonamy złotą czcionką.

Opis:
  • W jaki sposób poprosić rodziców o błogosławieństwo? Specjalnie na uroczystość zaślubin zaprojektowaliśmy pudełko drewniane. Wzbogacone jest o ozdobne wnętrze w postaci kartek w kremowym odcieniu z pięknymi złoconymi napisami. Motyw graficzny zawiera subtelną kwiatową grafikę, całość pochodzi z nowoczesnej i delikatnej kolekcji Aksamitne Złoto. Pudełko z zewnętrznej strony jest gładkie. Górna kartka zawiera skierowany do rodziców napis:
Kochani Rodzice 
prosimy Was o błogosławieństwo na naszą wspólną drogę życia. 
  • Następnie na kolejnej kartce nowoczesną czcionką wykonamy tekst:
Mamo Tato
Wasza miłość była początkiem naszego istnienia,
Wasze starania sprawiły, że niczego nam nie brakowało.
Wasza cierpliwość nauczyła nas życia.
Dzięki Wam staliśmy się dorosłymi, odpowiedzialnymi ludźmi.
Na Wasz wzór nauczyliśmy się kochać...
Zastosowanie:
  • Wyjątkowy sposób, aby poprosić rodziców o błogosławieństwo w postaci drewnianego pudełka z ozdobnymi kartkami wewnątrz. Pięknie połyskujące napisy sprawiają, że taki upominek prezentuje się efektownie i bardzo elegancko. Połyskujący motyw złotych napisów wpisuje się w najnowsze trendy.
  • Z pewnością obdarowani rodzice wzruszą się, gdy otrzymają taki wyjątkowy upominek. W szczególności, że tekst umieszczony wewnątrz pudełeczka jest skierowany specjalnie do nich. Dodatkowo znajduje się w pudełku element personalizacji obejmujący imiona Pary Młodej i datę ślubu. Na pewno taki upominek przypadnie do gustu obdarowanych rodziców. Podarujcie im prezent, który po latach będzie nadal wspaniałą pamiątką z tego wydarzenia, Waszej uroczystości zaślubin.
  • Warto z odpowiednim wyprzedzeniem zadbać o pomysłowe upominki dla rodziców. W szczególności, gdy dotyczy to Waszego przyjęcia weselnego. Pudełeczko z prośbą o błogosławieństwo prezentuje się efektownie, a przy tym jego personalizacja na jednej z kart wewnątrz nadaje osobistego charakteru.
Wymiary:
  • 15 cm x 16,5 cm.

Spójrzcie jak pięknie połyskują na złoto napisy w całej kolekcji Aksamitne Złoto


Zobacz także