Bombonierka z personalizacją na słodkie podziękowanie dla gości.
search
 • Bombonierka z personalizacją na słodkie podziękowanie dla gości.

BOMBONIERKA z krówkami Forever Together SŁODKIE PODZIĘKOWANIE

48,98 zł
Brutto

Bombonierka Forever Together to świetny sposób na podziękowanie wszystkim gościom weselnym. Oczywiście możecie wybrać ją jedynie dla wybranych, np. rodziców czy świadków, a pozostałym wręczyć nieco skromniejsze podarunki. Warto jednak podkreślić, że cena tej słodkości jest w naszej ofercie niezwykle przystępna, a dodatkowym atutem jest personalizacja. 

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bombonierka Forever Together to świetny sposób na podziękowanie wszystkim gościom weselnym. Oczywiście możecie wybrać ją jedynie dla wybranych, np. rodziców czy świadków, a pozostałym wręczyć nieco skromniejsze podarunki. Warto jednak podkreślić, że cena tej słodkości jest w naszej ofercie niezwykle przystępna, a dodatkowym atutem jest personalizacja. 

Opis:

 • Bombonierka Forever Together to klasyczny sposób byście przekazali bez słów: „Dziękujemy, że jesteście z nami”. Nie jest to typowa bombonierka, bo zamiast czekoladek zawiera zestaw krówek. Ten tradycyjny przysmak rozpływa się w ustach. W końcu połączenie mleka, cukru, śmietanki i masła jest wyśmienite. W bombonierce znajduje się aż 10 krówek, zatem można naprawdę osłodzić gościom życie. Opakowanie bombonierki i krówek jest niezwykle dekoracyjne. Na wieku widoczna jest grafika z personalizacją. Piękne kwiaty o rozłożystych pąkach, uzupełnione o zielone przybranie prezentują się niczym romantyczny bukiet panny młodej.
 • Zresztą taka grafika może być inspiracją do jego stworzenia. Różowa, fioletowa, ciemnoróżowa kolorystyka tworzy piękny design. Na środki widoczny jest jeszcze dekor rombu, który przesłania kwiaty. Jest podkreślony różową obwódką. Wewnątrz figury znajduje się napis: „Słodkie Podziękowanie”. Ponadto umieścimy tam również Wasze imiona zapisane dekoracyjną, drukowaną czcionką w różowym kolorze. W kolejnym wierszu znajdzie się także data Waszego ślubu i wesela.          

Zastosowanie:

 • Bombonierka Forever Together kryje 10 krówek z grafiką kwiatów i napisem: „Dziękujemy”. Zatem jej wnętrze jest tak samo eleganckie jak opakowanie i wpisuje się w stylistykę glamour. Bombonierki możecie wręczyć w ramach podziękowań rodzicom i świadkom w obecności wszystkich gości. Dla pozostałych gości możecie przygotować po dwie krówki zapakowane w ozdobne, papierowe pudełeczka. W ten sposób wyróżnicie osoby, które włożyły najwięcej trudu w przygotowania i są Wam najbliższe.
 • Oczywiście jeśli nie macie bardzo ograniczonego budżetu możecie bombonierkę wybrać dla każdego gościa. W takiej sytuacji warto dobrać do niej jeszcze bilecik z podziękowaniem z kolekcji Forever Together, który będzie stanowił dopełnienie prezentu. Bombonierka Forever Together to prezent także dla Was. Możecie się nią zajadać w czasie miesiąca miodowego albo schować do szuflady i zjeść w kolejną rocznicę ślubu.   
Wymiary:
 • ok. 16,5cm x 16,5cm,
 • grubość ok. 2,5cm.
Ważne:
 • data ważności do spożycia wynosi pół roku od daty zakupu,
 • bombonierkę z krówkami należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Zobacz także