Czekolada na prezent dla mamy. Merci w eleganckim pudełku.
search
  • Czekolada na prezent dla mamy. Merci w eleganckim pudełku.
  • Ślubne podziękowanie dla mamy w postaci czekolady w pudełku.
  • Czekolada merci na podziękowanie dla rodziców z okazji ślubu.
  • Podziękowanie dla świadkowej. Czekolada merci w ozdobnym pudełku.
  • Smaczne podziękowanie dla taty na ślub, merci w pudełku z dedykacją.

CZEKOLADA Merci w ozdobnym białym opakowaniu dla Rodziców/Świadków

23,98 zł
Brutto

Prześliczne opakowanie w białym kolorze z merci - idealne dla najbliższych, słodkie podziękowanie!

Rodzaj: dla rodziców
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Prześliczne opakowanie w białym kolorze z czekoladą Merci - idealne dla najbliższych, słodkie podziękowanie!

Opis:
  • Czekolada Merci wzbogacona o opakowanie, specjalny czekoladownik, który wykonany jest z grubego papieru w białym kolorze. Czekolada jest bardzo smaczna i z pewnością przypadnie do gustu obdarowanej osoby. Pięknie zapakowane podziękowanie na pewno pozytywnie zaskoczy rodziców, świadków.
  • Na pudełku znajduje się naklejka z kwiatowym wzorem i napisem: Słodkie podziękowanie, do wyboru: Dla Kochanych Rodziców, 'la Kochanej Mamy, Dla Najlepszej Świadkowej i inne.
Zastosowanie:
  • Pudełko z tabliczką czekolady idealnie sprawdzi się jako prezent dla bliskich osób. W ten sposób podziękujecie najbliższym za pomoc i wsparcie! Pudełka ze słodką zawartością sprawią Rodzicom i Świadkom wiele radości i wywołają uśmiechy na ich twarzach! Czekolada to zawsze dobry pomysł na prezent. Podziękowanie można wręczyć osobiście, czy też umieścić na stole, obok nakrycia dla danej osoby.
Wymiary:
  • 21,5x10,5cm

Czekolada Merci podziękowanie dla rodziców

Organizacja ślubu to ogromne wyzwanie dla zakochanych. Ilość kwestii, o których koniecznie należy pamiętać, potrafi spędzić sen z powiek, dlatego też ogromną pomocą okazuje się obecność bliskich. Ich rady, wsparcie czy dobre słowo, jakim mogą uraczyć Parę Młodą to jedne z najcenniejszych rzeczy, które można otrzymać podczas tak stresującego okresu, jakim jest przygotowanie do ceremonii ślubnej. Zarówno świadkowie, jak i rodzice zakochanych to osoby, którym bez wątpienia należy się podziękowanie – ich trud włożony w organizację ślubu powinien zostać właściwie doceniony. Choć czasem wystarczy miłe słowo, to doskonałym dodatkiem do niego jest czekolada Merci. Podziękowanie dla rodziców w tym stylu z pewnością zostanie na długo zapamiętane, a obdarowane osoby ucieszą się ze słodkiego podarunku.

Słodkie podziękowania dla świadków

Wybór odpowiednich świadków to zadanie, do którego Para Młoda powinna podejść naprawdę poważnie. Nie bez powodu o świadkowanie prosi się zwykle tych najbliższych – rodzinę lub przyjaciół. Tę funkcję powinny pełnić osoby, którym szczególnie zależy na zakochanych oraz ich szczęściu. Nie można również zapominać, że rola świadka nie kończy się jedynie na towarzystwie podczas tego najważniejszego dnia – osoba ta bierze na swoje barki ogromną odpowiedzialność, a także mnóstwo obowiązków. Celem jest przecież, aby ślub został pozytywnie zapamiętany, a wszyscy goście zadowoleni z uroczystości i szalonej zabawy do białego rana. Czekolada Merci dla świadków będzie znakomitym symbolem wdzięczności za pomoc przy organizacji wymarzonego wesela. Osoba, która otrzyma tak miły upominek, z pewnością poczuje się wyróżniona i doceniona.

Słodkie podziękowania dla rodziców – Merci

Dostępna w naszym sklepie, pięknie zapakowana czekolada bez wątpienia pozytywnie zaskoczy rodziców Pary Młodej, którzy podobnie jak świadkowie, także włożyli ogromny trud w przygotowania związane z uroczystością ślubną. Warto pokazać swoim najbliższym, że relacja z nimi wcale nie uległa zmianie, a ślub z ukochaną osobą jeszcze bardziej ich do siebie zbliżył. Rodzice zawsze będą chcieli jak najlepiej dla swoich dzieci – koniecznie należy więc udowodnić im, że wciąż pełnią w życiu swoich dorosłych potomków niezwykle ważną funkcję. Obdarowani bliscy będą zachwyceni otrzymanymi czekoladkami!

Zobacz także