Zestaw pokrowców dla Pary Młodej na ślub, wesele. Napisy żona, mąż.
search
  • Zestaw pokrowców dla Pary Młodej na ślub, wesele. Napisy żona, mąż.
  • Pokrowiec na krzesło z grafiką wianka i napisem mąż.
  • Pokrowiec biały na krzesło z napisem żona.

POKROWCE na krzesła dla Pary Młodej z napisami Żona Mąż

79,98 zł
Brutto
Zestaw dwóch pokrowców na krzesła ślubne. Pokrowce są w białym kolorze. Na ich powierzchni znajduje się grafika wianka z zielonymi listkami. Wewnątrz wianka na jednym pokrowcu znajduje się napis: Żona, a na drugim Mąż.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zestaw dwóch pokrowców na krzesła ślubne. Pokrowce są w białym kolorze. Na ich powierzchni znajduje się grafika wianka z zielonymi listkami. Wewnątrz wianka na jednym pokrowcu znajduje się napis: Żona, a na drugim Mąż.

  • W skład zestawu wchodzą 2 pokrowce na krzesła z delikatnymi grafikami. Pokrowce są białe, a na oparciu znajdują się grafiki przedstawiające wianek z liści eukaliptusa. W środku każdego wianka umieszczony jest złoty napis „Mąż” i „Żona”. Klasyczna biel koloru pokrowców sprawia, że pasują one do każdego wystroju i motywu przewodniego wesela. Pokrowce są praktyczne w użyciu. Łatwo się je zakłada na krzesła, a po użyciu równie szybko zdejmuje. Mają uniwersalny rozmiar, który pasuje na większość standardowych krzeseł wykorzystywanych w restauracjach.
  • Zestaw pokrowców na krzesła ślubne w białym kolorze z delikatną grafiką wianka z zielonymi listkami. Dopełnieniem są wyraziste napisy "Żona" i "Mąż". To nie tylko praktyczne nakrycia na krzesła, ale także wyjątkowe dekoracje, które podkreślą rolę Pary Młodej i dodadzą magii temu szczególnemu dniowi! Obie ozdoby należą do kolekcji „Ślubny Eukaliptus”. Pokrowce z napisami "Żona" i "Mąż" to niepowtarzalna dekoracja, która podkreśli miłość i zaangażowanie Pary Młodej. Staną się pamiątką z Waszego ślubu, która zawsze będzie przypominać o tym wyjątkowym dniu. Jednocześnie jest to prosty sposób na wyróżnienie miejsc dla Młodej Pary na weselu. To dobra propozycja zarówno dla osób planujących własny ślub, jak i dla właścicieli lokali, w których odbywają się takie imprezy i chcą zaproponować swoim klientom podstawowe dekoracje.
Wymiary:
  • Wysokość: 106-108 cm; szerokość oparcia: 47-49 cm; wysokość oparcia: 65-67 cm; szerokość siedzenia: 48 cm; głębokość krzesła: 43 cm,
  • Oferta dotyczy 2 sztuk.

Zobacz także