Prezent dla świadka na ślub. Elegancki upominek od pana młodego.
search
  • Prezent dla świadka na ślub. Elegancki upominek od pana młodego.
  • Prezent dla świadka na ślub. Elegancki upominek od pana młodego.
  • Ozdobne opakowanie.

ZESTAW prezentowy podziękowanie dla świadka piwosza z kuflem

98,98 zł
Brutto

Elegancki zestaw na podziękowanie, który łączy w sobie praktyczność z osobistym akcentem. Idealny sposób na wyrażenie wdzięczności dla świadka za nieocenione wsparcie w dniu ślubu. Gotowy do wręczenia od razu po zakupie. Doskonały prezent na zakończenie uroczystości.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Przedstawiamy zestaw na podziękowanie dla świadka - to doskonały sposób, aby wyrazić wdzięczność za jego wsparcie w dniu ślubu. Prezent ten stanowi wyjątkowy sposób podzielenia się chwilami szczęścia i docenienia jego roli w tym ważnym dniu. Ten starannie skomponowany zestaw z pewnością pozostanie w pamięci na długo po zakończeniu uroczystości.

W środku tego prosto zaprojektowanego pudełka znajduje się masywny kufel z napisem "Super Świadek", gotowy do wypełnienia ulubionym piwem. Oprócz kufla, znajduje się wybór smacznych dodatków: orzeźwiająca Fritz-Kola i starannie wyselekcjonowane przysmaki - czekoladowe cygaro i pierniczki. Każdy z tych elementów dodaje odrobiny radości do tego niezwykłego dnia. Otwieracz z napisem "Super Świadek" będzie przypomnieniem o istotnej roli, jaką Twój świadek odegrał w tym niezapomnianym czasie. Chcieliśmy nadać mu jeszcze bardziej osobisty charakter, dlatego etykieta na pudełku zawiera imię i nazwisko Twojego świadka oraz podpis Pana Młodego.

Ten praktyczny zestaw na podziękowanie dla świadka stanowi doskonały sposób, aby wyrazić uznanie i wdzięczność wobec mężczyzny, który towarzyszył Ci w tym szczególnym dniu. Jest to znakomite połączenie funkcjonalności i wyrazu wdzięczności, a zawarte w nim produkty dostarczą przyjemności z każdym łykiem i kęsem. 

Wymiary:

  • kufel pojemność 550 ml, wysokość: 13 cm, średnica na górze: 9 cm.

Zobacz także