KARTKA z pinem i pytaniem o poprowadzenie do ołtarza dla taty od córki
search
  • KARTKA z pinem i pytaniem o poprowadzenie do ołtarza dla taty od córki
  • Pytanie do taty o poprowadzenie do ołtarza - elegancka kartka z męskim garniturem i przypinką z napisem Tata Panny Młodej

KARTKA z przypinką Pytanie do taty od córki o poprowadzenie do ołtarza

14,98 zł
Brutto
Tata to ten mężczyzna, który odprowadza swoją córkę do ołtarza. Jeśli chcesz, aby ten moment był niezapomniany, zapytaj tatę o to, czy poda Ci ramię w drodze przed ołtarz za sprawą wyjątkowej kartki z przypinką.
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Tata to ten mężczyzna, który odprowadza swoją córkę do ołtarza. Jeśli chcesz, aby ten moment był niezapomniany, zapytaj tatę o to, czy poda Ci ramię w drodze przed ołtarz za sprawą wyjątkowej kartki z przypinką.

Opis:
  • Wyjątkowa kartka dla taty z pinem, z elegancko wkomponowanym pytaniem, które znajduje się wewnątrz kartki. Okładkę zdobi akwarelowa grafika, z motywem męskiego fraka. Na wysokości torsu znajduje się przypinka z napisem Tata Panny Młodej, którą w dniu ślubu dumny ojciec będzie mógł przypiąć do swojego galowego stroju.
  • Kartka jest rozkładana, okładkę tworzy wcześniej opisany męski garnitur z przypinką, wewnątrz natomiast widnieje napis, który jest pytaniem córki do taty:
Kochany Tato!
Spacery z Tobą są wspaniałym przeżyciem,
dlatego w tym najważniejszym nie może
zabraknąć Ciebie!
CZY POPROWADZISZ MNIE DO OŁTARZA?

Zastosowanie:
  • Pytanie do taty o poprowadzenie do ołtarza to oryginalny sposób, aby nadać tej czynności podniosłego charakteru. Niewątpliwie jest to dla ojca bardzo emocjonalny moment, a uczucia wręcz w nim buzują. Odprowadzenie do ołtarza córki to chwila o symbolicznym znaczeniu. Ojciec oficjalnie oddaje ukochaną córeczkę pod opiekę jej przyszłego męża. Teraz to jego zadaniem będzie jej chronić, dbać o nią i kochać.
  • Kartka z pinem idealnie się sprawdzi, jeśli chcesz jako przyszła panna młoda pokazać tacie, że dla Ciebie trzymanie go pod ramię w chwili wejścia do kościoła i dojścia do ołtarza będzie bardzo ważne. Ta chwila z pewnością na zawsze zapadnie Wam w pamięci, dlatego warto podkreślić jej wyjątkowość kartką z pytaniem o to, czy tata poprowadzi Cię do ołtarza.
  • Świetnym uzupełnieniem kartki jest elegancka przypinka. Tata będzie mógł przypiąć ją do butonierki na weselu. Napis na przypince Tata Panny Młodej będzie wyróżniał go na sali weselnej. Będzie to dla taty także wyróżnić, z którego będzie dumny.
Wymiary:
  • 15 cm x 10,5 cm.
  • Do kartki dołączona jest przypinka oraz biała koperta.

Zobacz także