Personalizowane pudełka na ciasto weselne. Podziękowanie dla gości na ślub w stylu boho.
search
  • Personalizowane pudełka na ciasto weselne. Podziękowanie dla gości na ślub w stylu boho.

PUDEŁKA na ciasto na ślubne podziękowanie Boho 10szt

34,98 zł
Brutto

Jeżeli chcecie odpowiednio docenić Waszych gości weselnych i pokazać się jako dobrzy organizatorzy i gospodarze przyjęcia weselnego, pamiętajcie o zakupie pudełek na ciasto dla gości weselnych. Taki element zapewnia możliwość spakowania poczęstunku gościom, którzy po skończonej zabawie udają się do domu. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Jeżeli chcecie odpowiednio docenić Waszych gości weselnych i pokazać się jako dobrzy organizatorzy i gospodarze przyjęcia weselnego, pamiętajcie o zakupie pudełek na ciasto dla gości weselnych. Taki element zapewnia możliwość spakowania poczęstunku gościom, którzy po skończonej zabawie udają się do domu. Pudełko z ciastem weselnym przygotujecie także dla wszystkich życzliwych osób, które przyszły złożyć Wam życzenia. W ramach tej oferty proponujemy pudełko na ciasto weselne personalizowane z kolekcji Boho.

Opis:
  • Pudełko na ciasto dla gości weselnych z kolekcji Boho ma prostokątny kształt. W związku z tym zmieści się w nim spory poczęstunek. Jest wykonane z białego papieru o większej gramaturze, zatem można powiedzieć, że jest to pudełko na ciasto weselne eko. Do każdego pudełka dołączamy okolicznościową etykietę z kolekcji Boho. Ma ona prostokątny kształt i można przykleić ją na wieku pudełka na ciasto. Na etykiecie widnieje napis Słodkie Podziękowanie. Umieścimy na niej także Wasze imiona, a pomiędzy nimi łącznik &. Poniżej znajdzie się jeszcze data Waszego ślubu. Imiona wyróżnimy dekoracyjną czcionką. Efektownie będą się prezentować zwłaszcza pierwsze litery. Wszystkie napisy utrzymane będą w brązowej tonacji kolorystycznej. Na etykiecie u góry i u dołu znajdą się gałązki z kwiatami bawełny oraz kwiaty gipsówki. Tworzą one dwa łuki i lustrzane odbicie. Pudełko na ciasto dla gości weselnych dzięki etykiecie może być bardzo dekoracyjne.
Zastosowanie:
  • Do pudełka na ciasto weselne możecie włożyć przygotowane na wesele słodkie wypieki, w tym tort. Żegnający się z Wami goście, opuszczający imprezę, będą mile zaskoczeni. W ten sposób będą mogli przedłużyć celebrację Waszych zaślubin i zjeść pyszne ciasto w kolejnych dniach. Wiele osób słodkie podziękowania w formie ciasta przygotowuje dla gości, którzy przychodzą złożyć życzenia pod kościół i nie udają się na wesele. W ten sposób mogą dzielić z Wami radość z zawarcia związku małżeńskiego. Pudełko na ciasto weselne personalizowane może mieć zatem różnorodne zastosowanie. 
Wymiary:
  • 19 cm x 12,5 cm x 7 cm
WAŻNE:
  • pudełka składa się bardzo łatwo, bez użycia kleju
  • posiadają atest do kontaktu z żywnością
  • produkt personalizowany - nadrukujemy imiona Pary Młodej i datę ślubu
  • w zestawie otrzymują Państwo pudełka oraz samoprzylepne etykiety

Zobacz także