Segregator ślubny na dokumentację. Ciekawy gadżet na wesele z imionami i datą.
search
  • Segregator ślubny na dokumentację. Ciekawy gadżet na wesele z imionami i datą.

TECZKA na dokumentację ślubną Rustic Pampas

29,98 zł
Brutto

Teczka na dokumentację ślubną Rustic Pampas prezentuje się niezwykle. Ma w sobie sporo klasyki, rustykalnego piękna, a przy tym wyróżnia się niebanalną estetyką. Poza walorami wizualnymi zachwyca też jakością i precyzją wykonania, z naciskiem na każdy szczegół. Na dużą uwagę zasługuje funkcjonalność i szerokie spektrum zastosowania.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Teczka na dokumentację ślubną Rustic Pampas prezentuje się niezwykle. Ma w sobie sporo klasyki, rustykalnego piękna, a przy tym wyróżnia się niebanalną estetyką. Poza walorami wizualnymi zachwyca też jakością i precyzją wykonania, z naciskiem na każdy szczegół. Na dużą uwagę zasługuje funkcjonalność i szerokie spektrum zastosowania.

Opis:

  • Teczka na dokumentację ślubną Rustic Pampas jest stylowa. Na powierzchni jej etykiety umieszczone są dekory przedstawiające suszone kwiaty oraz trawę pampasową. Warto zwrócić uwagę na ich subtelną formę i delikatne kolory, co tworzy harmonijną całość, ale i podkreśla piękno miłości. Nie bez znaczenia jest tutaj symbolika suszonych roślin, która ściśle wiąże się z budowaniem wspomnień. I rzeczywiście zaraz po ślubie rozpoczniecie wspólne życie i właśnie zaczniecie gromadzić Wasze wspomnienia. Ale, aby teczka stała się jeszcze bardziej wyjątkowa i zyskała większe znaczenie, wykonamy dla Was personalizację. W tym przypadku pod słowami Dokumenty Ślubne znajdą się Wasze inicjały. Jednak w nich dodatkowo będą znajdować się Wasze imiona, co da naprawdę świetny efekt, który będzie wręcz przestrzenny. Poniżej zaś będzie widniała data "waszego dnia".

Zastosowanie:

  • Teczka na dokumentację ślubna Rustic Pampas poza tym, że jest piękna, jest też bardzo praktyczna. Dzięki niej można zachować ład i porządek w dokumentacji związanej ze ślubem. Nie musicie się martwić, że jakiś ważny certyfikat zgubicie. Ale warto też pamiętać, że teczka sprawdzi się podczas samego wesela. Możecie potraktować ją jako księgę gości. Będą właśnie do niej wkładać kartki z zapisanymi życzeniami. Ale możecie również umieścić w niej plan wesela i rady dla starostów. Jeżeli planujecie podziękowania dla świadków czy rodziców, to w teczce warto umieścić przygotowane przemowy. A po ślubie teczka przyda się na kolekcjonowanie wspólnych wspomnień. Może być miejscem, w którym będziecie przechowywać zdjęcia z podróży czy też pamiątki związane z Waszymi dziećmi. A gdy tylko przyjdzie Wam ochota, możecie wspólnie usiąść na kanapie i przeglądając pamiątki, wspominać. To rzeczywiście buduje i zdecydowanie wzmacnia związek.

Wymiary:

  • teczka na dokumenty o rozmiarze A4 
Ważne:
  • do wyboru kolor teczki: biała lub różowa

Teczka na dokumentację ślubną

Ślub to wielkie wydarzenie dla młodych ludzi. Już na etapie przygotowań dbają oni o każdy szczegół samej ceremonii i przyjęcia weselnego po to, by zapisały się one na długo w pamięci ich samych oraz najbliższej rodziny i przyjaciół. Przygotowanie ślubu i wesela to nie lada wyzwanie, liczba spraw, których należy dopilnować jest naprawdę spora, dlatego warto korzystać z ze wszystkich udogodnień, które ułatwią i uporządkują cały proces.

Teczka ślubna – pomysł, który ułatwi przygotowanie wesela

Jednym z niezwykle pomocnych gadżetów o niezwykłej funkcjonalności jest teczka na dokumentację ślubną lub nieco inna forma: segregator weselny dla pary młodej. To stosunkowo nowe odkrycie, które jest nie tylko cudowną pamiątką, ale też bywa niezwykle pomocna nie tylko przed ślubem, ale również później, kiedy konieczne jest odszukanie ważnej dokumentacji. Warto podkreślić, że teczka ślubna cechuje się niezwykłą estetyką. Wyróżnia ją rustykalne piękno, niebanalne wykończenia i wzory. W niczym nie przypomina teczki biurowej czy szkolnej! Już na pierwszy rzut oka można zorientować się, że w jej wnętrzu kryje się masa wspomnień i ważnych momentów życiowych. Teczka ślubna nigdy nie jest nachalna, kolory, wzory czy dodatkowe dekoracje tworzą spójną, harmonijną i wyważoną całość. Nie ma tu miejsca na blichtr i niepotrzebne ozdobniki. Bardzo często teczki są personalizowane, co dodatkowo podkreśla jej walory. Najczęściej na teczce znaleźć można imiona młodej pary, datę ślubu czy niebanalny cytat o miłości czy wspólnym życiu.

Funkcje teczki ślubnej dla Pary Młodej

Teczka na dokumentacje ślubną lub segregator ślubny personalizowany z imionami to "zeszyt", gdzie można przechować wiele cennych pamiątek i ważnych dokumentów. To doskonałe miejsce na kartki z życzeniami od bliskich, akt małżeństwa, akty chrztu świętego pary młodej, certyfikaty uczestnictwa w zajęciach religii czy naukach przedmałżeńskich. Choć z dokumentów tych nie korzysta się w życiu zbyt często, warto mieć je zawsze dostępne pod ręką i skompletowane w jednym miejscu. Wiele młodych par decyduje się na umieszczenie w takiej teczce dokumentacji związanej z narodzinami dziecka. Segregator weselny dla pary młodej świetnie sprawdza się również na etapie przygotowań do ślubu czy wesela. Można w nim umieścić ważne wskazówki dla gości, starostów, podziękowania dla świadków i rodziców weselnych i wszystkie przygotowane przemowy na tę okoliczność. Dzięki takiej teczce mamy pewność, że nic nie zaginie w najmniej odpowiednim momencie. Teczka ślubna to również świetny rodzaj pamiętniki z podróży poślubnej lub wspólnych wakacji. Można tu przechować bilety lotnicze, najlepsze zdjęcia z wakacji, pamiątki i wspomnienia z podróży. Teczka na dokumentację ślubną najczęściej dostępna jest w rozmiarze A4 w kolorze białym lub innym, jasnym odcieniu. Znacząco odróżnia się ona od klasycznej teczki biurowej i bez wątpienia nie zginie wśród biurowych dokumentów.

Zobacz także