PLANER ślubny na spirali Aksamitne Złoto
search
 • PLANER ślubny na spirali Aksamitne Złoto
 • PLANER ślubny na spirali Aksamitne Złoto
 • PLANER ślubny na spirali Aksamitne Złoto
 • PLANER ślubny na spirali Aksamitne Złoto

PLANER ślubny Aksamitne Złoto Ślubne MUST HAVE 224 str.

69,98 zł
Brutto
Planer ślubny będzie Waszą najważniejszą książką podczas przygotowań do ślubu, dlatego wybierzcie najlepszą wersję dla siebie oraz najlepsze wydanie, które znajduje się na rynku. Ślubny organizer na wygodnej spirali pomoże Wam przejść przez wszystko, co związane jest z organizacją tego najważniejszego dnia.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Planer ślubny będzie Waszą najważniejszą książką podczas przygotowań do ślubu, dlatego wybierzcie najlepszą wersję dla siebie oraz najlepsze wydanie, które znajduje się na rynku. Ślubny organizer na wygodnej spirali pomoże Wam przejść przez wszystko, co związane jest z organizacją tego najważniejszego dnia.

Opis:
 • Planer ślubny z przejrzystym spisem treści ułatwi Wam organizację ślubu i wesela, a także pomoże zrozumieć najważniejsze kwestie związane z zagadnieniami formalnymi, jak i całą tematyką ślubną. Na początku znajduje się pomocny kalendarz oraz czytelny spis treści, który umożliwi szybkie znajdywanie konkretnych działów.
 • Wydanie planera zostało stworzone specjalnie z myślą o narzeczonych, aby pomóc im zorganizować najważniejsze przyjęcie w ich życiu. Organizer zawiera treści o różnych tematykach i formach, znajdziecie tam między innymi porady, wyjaśnienia pojęcia, przewodnik po trendach ślubnych, ale przede wszystkim jest tam wiele miejsca na indywidualne zapiski. W specjalnie stworzonych ramkach, kolumnach i liniach znajdują się miejsca do wypisania.
 • W planerze będziecie mogli zanotować takie dane, jak lista gości, rozpiska menu, terminy przymiarek strojów ślubnych, dane kontaktowe do zespołu, sali weselnej, czy wynajmu samochodu. W planerze także opiszecie swoich świadków, znajdziecie miejsce na wpisanie daty ślubu, a nawet przeczytacie, jakie dokumenty będą Wam potrzebne w dniu, kiedy udacie się do księdza lub USC w celu wyznaczenia daty ślubu.
 • Oprócz bogatej zawartości w planerze należy pochylić się również nad jego wyglądem zewnętrznym. Treść znajduje się pomiędzy dwoma solidnymi, twardymi okładkami, które wraz ze stronami znajdują się na metalowej spirali.
 • Dekoracja okładki posiada subtelne, pastelowe zdobienia, w postaci kwiatów, pomiędzy którymi znajduje się ozdobny napis Planer Ślubny. Niektóre elementy ozdobne na przedniej okładce mienią się na złoto, co daje niesamowity efekt wizualny. Napis tytularny oraz niektóre z kwiatów pięknie się mienią, co sprawia, że cała oprawa prezentuje się bardzo ozdobnie.
Zastosowanie:
 • Planer ślubny to podstawowa lektura, z którą przynajmniej przyszła panna młoda powinna zapoznać się, na samym początku planowania ślubu. Dzięki niemu wszelkie wątpliwości będą rozwiane. Treść w organizerze to nie tylko miejsce na indywidualne zapiski, ale również bogata treść, która nieraz rozwieje Wasze wątpliwości.
 • Organizer z pewnością będzie w ciągłym użyciu przyszłych nowożeńców, dzięki przemyślanej i skrupulatnie zredagowanej treści wszystkie zapiski będą doskonale uporządkowane, czytelne i zawsze w zasięgu ręki.
 • Wygodny, książkowy format z pewnością zmieści się w damskiej torebce. Kolejne ustalone terminy i załatwione sprawy będą mogły być na bieżąco notowane.
Wymiary:
 • format A5,
 • liczba stron: 224.

Złoty organizer weselny Story of Us - powody, dla których warto go mieć

Ślub i przyjęcie weselne to niewątpliwie jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego. Takie chwile chcemy jak najlepiej uczcić i zachować z niego wyłącznie pozytywne wspomnienia. Aby faktycznie tak było, koniecznie trzeba wszystko wcześniej dobrze zaplanować. A w tym idealną pomocą będzie złoty organizer weselny Story of Us, który nie tylko okaże się praktyczny, ale również zachwyci swoim niezwykłym designem.

Planer ślubny złoty dla panny młodej – dlaczego warto?

Planer ślubny to coś, co na pewno warto mieć z powodów praktycznych. Organizacja ślubu i wesela to prawdziwa, bardzo ciężka praca, która zajmuje wiele godzin przez kilka tygodni. Czasem wydarzenia takie planuje się miesiącami. Warto mieć więc w tym jakąś pomoc, a oferowany planer nadaje się tu świetnie. Jego twórcy pomyśleli o wszystkim, o czym trzeba pamiętać w czasie przygotowań do ślubu i wesela. Uwzględnili również najnowsze trendy i ślubną modę, co docenią szczególnie ci, którzy chcą podążać z duchem czasu. Wiadomo, że aby ślub był dokładnie taki, jak zaplanowali to sobie państwo młodzi, to o wszystko trzeba zadbać odpowiednio wcześniej. Do wykonania tej pracy na najwyższym poziomie, wszystkie działania trzeba odpowiednio rozplanować – tak, by nic nie pozostawiać na ostatnią chwilę. Ślubny organizer pozwoli zaplaować przygotowania w taki sposób, by wszystko przebiegło po naszej myśli.

Złoty niezbędnik ślubny dla przyszłej żony – świetny design i jakość wykonania

Planer ślubny jest bardzo przydatny i praktyczny, ale warto również zwrócić uwagę na estetykę jego wykonania. Organizer wydrukowany został na papierze bardzo wysokiej jakości i oprawiony w twardą oprawę. Dzięki temu jest trwały i na pewno nie zniszczy się w czasie przygotowań, mimo tego, że z całą pewnością sięgać będziemy po niego często. Okładka ozdobiona została wspaniałą grafiką z kwiatowymi wzorami w pastelowych kolorach, z dodatkiem złotych detali. W środku znaleźć można przepiękne fotografie. Wszystko to sprawia, że planer będzie też świetną pamiątką ze ślubnych przygotowań, dzięki której wspomnienia z tego okresu pozostaną z nami na długo.

Złoty organizer weselny Story of Us – duża pomoc dla planujących ślub

Osoby zajmujące się organizacją ślubu bez wątpienia docenią jednak przede wszystkim jego praktyczne zalety. Dzięki planerowi nie zapomni się o niczym – od najdrobniejszych szczegółów, jak ustawienie dekoracji na stołach, do rzeczy najważniejszych, jak lista zaproszonych gości. Sprawi on, że praca nad przygotowaniem ślubu i wesela będzie nie tylko łatwiejsza, ale również przyjemniejsza.

Zobacz także