Etykiety do dekoracji butelek na wesele.
search
  • Etykiety do dekoracji butelek na wesele.
  • Naklejki personalizowane na piwo weselne. Samoprzylepne etykiety.

ETYKIETY na piwo weselne personalizowane naklejki Sensual 10szt

34,98 zł
Brutto

Etykiety na piwo weselne łączą funkcjonalność z estetyką, odzwierciedlając naturalne piękno. Każda etykieta wyraża wdzięczność pary młodej wobec gości, dzieląc się z nimi datą i miejscem uroczystości. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Oryginalne etykiety na piwo weselne w delikatnej stylistyce boho są wyjątkowym dodatkiem, który przyciąga uwagę gości. Każda z etykiet została starannie zaprojektowana, aby nadać butelkom piwa osobisty charakter. To pomysłowy sposób na personalizację weselnych toastów.

Eleganckie odcienie brązu i beżu tworzą idealnie połączenie. Na etykiecie znajdują się imiona nowożeńców, data uroczystości oraz serdeczne słowa podziękowania. To szczególny gest, który sprawia, że każdy gość czuje się wyjątkowo. Delikatne grafiki kwiatów otaczające inicjały pary młodej odzwierciedlają naturalną elegancję przyjęcia. Design tych etykiet sprawia, że są one idealnym wyborem dla par, które cenią sobie minimalistyczny wygląd dodatków.

Te etykiety są nie tylko praktyczne, ale także stanowią pamiątkę, którą goście mogą zabrać do domu, przypominając sobie miłe chwile spędzone na weselu. Pozwalają one zachować wspomnienie wesela w formie oryginalnego i spersonalizowanego akcentu, który można docenić długo po zakończeniu uroczystości.

Wymiary:

  • 10 cm x 10 cm,
  • cena dotyczy 10 naklejek,
  • alkohol nie znajduje się w zestawie, jest to część aranżacji.

Zobacz także