Nowoczesna aranżacja stołu ślubnego z grafiką z kolekcji Special Day,
search
 • Nowoczesna aranżacja stołu ślubnego z grafiką z kolekcji Special Day,
 • Bombonierka z krówkami na podziękowanie dla bliskich osób. Wzbogacona o kwiatową grafikę.

BOMBONIERKA z krówkami Special Day SŁODKIE PODZIĘKOWANIE personalizowana

48,98 zł
Brutto

Ślub to najważniejszy dzień w życiu, dlatego też wymaga odpowiedniej oprawy. Coraz więcej osób decyduje się na zakup upominków, które są podziękowaniem dla gości. Doskonałym wyborem jest personalizowana bombonierka z kolekcji Specjal Day z naszej oferty. Gwarantujemy, że zachwyca estetyką, zaś łakocie posmakują każdemu.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ślub to najważniejszy dzień w życiu, dlatego też wymaga odpowiedniej oprawy. Coraz więcej osób decyduje się na zakup upominków, które są podziękowaniem dla gości. Doskonałym wyborem jest personalizowana bombonierka z kolekcji Special Day z naszej oferty. Gwarantujemy, że zachwyca estetyką, zaś łakocie posmakują każdemu.

Opis:
 • Bombonierka z kolekcji Special Day jest idealnym podziękowaniem dla wszystkich gości weselnych. Samo pudełko jest niezwykle piękne i dopracowane w każdym szczególe. Niewątpliwie zachwyca swoim dekoracyjnym charakterem.
 • Na powierzchni umieszczona jest etykieta z grafiką przedstawiającą kwiaty. Niewątpliwie poza tym, że świetnie się prezentują, to wyrażają wdzięczność, ale i pamięć. Całość utrzymana jest w subtelnej kolorystyce. Połączenie beżów, zieleni i odcieni niebieskiego jest stylowe, ale i niebanalne. Tworzy przy tym harmonijną całość.
 • Pudełko jest personalizowane. Możemy umieścić Wasze imiona oddzielone słowem love oraz datę najważniejszego dnia Waszego życia. W dolnej części znajduje się napis słodkie podziękowania, który wyraża wdzięczność, ale i odnosi się do zawartości bombonierki. W środku znajdują się pyszne krówki. Zachwycają one smakiem. Także na ich opakowaniach znajdują się słowa: dziękujemy, że jesteście z nami w tak ważnym dla nas dniu. Na pewno obdarowane osoby będą zachwycone takim prezentem.
Zastosowanie:
 • Bombonierka z kolekcji Special Day jest świetnym prezentem dla gości weselnych. Sprawi im dużo przyjemności zarówno za sprawą pięknej oprawy pudełka, jak i smaku łakoci. Taki upominek wyraża wdzięczność oraz uznanie. Może być więc podziękowaniem dla świadków za pomoc i trud włożony w organizację przyjęcia, ale i wsparcie, jakim Was obdarzają. Oczywiście po zjedzeniu pysznych krówek takie pudełko można zostawić sobie na pamiątkę. Można w nim też trzymać listy czy pocztówki z wakacji bądź zdjęcia. Niewątpliwie wystarczy spojrzeć na bombonierkę, by przypomnieć sobie miłe chwile. Taki gest wywoła też wzruszenia u gości. Spodoba się także najmłodszym uczestnikom przyjęcia, czyli dzieciom. Będą one z chęcią zajadały się cukierkami. A z ich twarzy na pewno nie zejdzie uśmiech. Jednocześnie bombonierki można umieścić na stołach weselnych, gdzie będą stanowiły dopełnienie dekoracji.
Wymiary:
 • ok. 16,5cm x 16,5cm,
 • grubość ok. 2,5cm.
Ważne:
 • data ważności do spożycia wynosi pół roku od daty zakupu,
 • bombonierkę z krówkami należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Zobacz także