Etykiety samoprzylepne do dekoracji butelek na wesele.
search
  • Etykiety samoprzylepne do dekoracji butelek na wesele.
  • Naklejki spersonalizowane na butelki piwa weselnego.

ETYKIETY samoprzylepne na piwo weselne Szałwiowa Zieleń 10szt

34,98 zł
Brutto

Te samoprzylepne etykiety na piwo weselne nie tylko urozmaicają butelki, ale także przemieniają je w świetne pamiątki. Pozwalają gościom zachować wspomnienie wesela w formie oryginalnego i personalizowanego akcentu, który można docenić długo po zakończeniu uroczystości.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Etykiety na piwo weselne to klasyczny dodatek, który z pewnością przyciągnie uwagę gości. Każda z etykiet jest wyjątkowo zaprojektowana z myślą o nadaniu butelkom piwa osobistego charakteru. Każda etykieta, zestawiona z dziesięciu, wyraża wdzięczność pary młodej wobec gości, dzieląc się z nimi datą i miejsce uroczystości. 

Na eleganckiej powierzchni widnieją imiona nowożeńców, data uroczystości oraz serdeczne słowa "Dziękujemy za przybycie", co sprawia, że każdy gość poczuje się wyjątkowo doceniony. Starannie dobrane elementy graficzne, takie jak delikatne gałązki otaczające inicjały pary młodej, odzwierciedlają naturę i są doskonałym uzupełnieniem weselnego motywu. Pastelowa zieleń dodaje świeżości, jednocześnie zachowując prostotę i klasę.

Etykiety te są nie tylko praktyczne, ale również stanowią pamiątkę, którą goście mogą zabrać do domu. To niewielki, lecz znaczący gest, który długo pozostanie w pamięci i będzie przypominał o miłych chwilach spędzonych razem na weselu.

Wymiary:

  • 10 cm x 10 cm,
  • cena dotyczy 10 naklejek,
  • alkohol nie znajduje się w zestawie, jest to część aranżacji.

Zobacz także