SERWETKI papierowe Wieczór Panieński Rose Gold 10szt
search
  • SERWETKI papierowe Wieczór Panieński Rose Gold 10szt
  • SERWETKI papierowe Wieczór Panieński Rose Gold 10szt

SERWETKI papierowe Wieczór Panieński Rose Gold 10szt

8,98 zł
Brutto
Serwetki papierowe na wieczór panieński.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Serwetki papierowe na wieczór panieński.

  • Nasze serwetki będą się pięknie prezentowały na stole, przy którym zasiądą uczestniczki Wieczoru Panieńskiego. Można je położyć zarówno na talerzu, jak i po lewej stronie. Aby nadać im oryginalnego wyglądu, można je fantazyjnie złożyć. Z serwetek można zarówno wykonać praktyczne i estetyczne kieszonki na sztućce, jak i uformować je w fantazyjne kształty, takie jak wachlarz, łabędź czy żagiel. W Internecie można znaleźć całe mnóstwo tutoriali, dzięki którym w zaledwie kilka chwil każda kobieta wyczaruje oryginalną dekorację. Przed rozpoczęciem okolicznościowego posiłku, serwetkę należy rozłożyć, a następnie położyć na kolanach. Doskonale nadaje się ona do wycierania palców oraz kącików ust. Po zakończonym Wieczorze Panieńskim, serwetki wystarczy wyrzucić do kosza. Takie jednorazowe dekoracje są niezwykle praktyczne i pozwalają skrócić czas sprzątania do niezbędnego minimum.
  • Wieczór Panieński jest imprezą organizowaną tuż przed ślubem kobiety. Stanowi ona symboliczne pożegnanie stanu wolnego. Zgodnie z tradycją, kobiety z najbliższego otoczenia wychodzącej za mąż dziewczyny wyprawiają jej przyjęcie, wręczając w jego trakcie drobne upominki. Żaden Wieczór Panieński nie może się obyć bez okolicznościowych dekoracji. Warto, aby na liście zakupów znalazł się między innymi zestaw 10 serwetek w kolorze różowym, z małym kropeczkami oraz napisem Wieczór Panieński w odcieniu różowego złota.
Wymiary:
  • 33 x 33 cm,
  • opakowanie ma 10 sztuk.

Serwetki papierowe z napisem Wieczór Panieński

Wieczór panieński jest absolutnie wyjątkowym czasem dla każdej przyszłej Panny Młodej. To przełomowy moment w życiu kobiety – mówi się, że jest to ostatni wieczór, podczas którego kobieta może oddać się szalonej zabawie do białego rana i cieszyć z ostatnich chwil wolności przed ślubem. Organizacja takiego wydarzenia jest jednak nie lada wyzwaniem. Należy pamiętać nie tylko o wyborze właściwego miejsca, w którym odbędzie się impreza, ale także o pięknych dodatkach. Szczególne znaczenie zdają się mieć dekoracje stołu. Dostępne w naszym sklepie internetowym serwetki papierowe z napisem Wieczór Panieński będą idealną ozdobą każdego niezapomnianego przyjęcia. Nie tylko wprowadzą uczestniczki w wyjątkowy klimat, ale również pozwolą im poczuć się, jak na najlepszej imprezie w swoim życiu!

Różowe serwetki papierowe na wieczór panieński

Serwetki papierowe na wieczór panieński to znakomity produkt, za pomocą którego można z łatwością ozdobić miejsce, w którym odbędzie się impreza. Świetnie sprawdzą się jako element dekoracyjny stołu, na którym podawane są przekąski oraz napoje. Zaproszone kobiety z pewnością docenią gust przyszłej Panny Młodej. Znajdujące się w ofercie naszego sklepu serwetki papierowe z napisem Wieczór Panieński są niezwykle praktyczne. Wykonane zostały z wysokiej jakości papieru – trwałego i wytrzymałego. Z łatwością można je złożyć i użyć jako elementu dekoracyjnego podczas przyjęcia.

Serwetki papierowe 10 szt. – Wieczór Panieński

Serwetki papierowe na wieczór panieński Rose Gold z łatwością można dopasować do większości motywów przyjęcia, jednakże szczególnie dobrze wyglądają w otoczeniu innych różowych dekoracji. Organizując wieczór panieński, warto zwrócić uwagę na dopasowanie do siebie ozdób – dzięki temu całość będzie prezentowała się jeszcze lepiej, co przełoży się nie tylko na większe zadowolenie gości, ale również piękniejsze zdjęcia pamiątkowe. Dostępne w naszym sklepie serwetki przeznaczone na wieczór panieński sprzedawane są w opakowaniach po 10 szt. Decydując się na ich zakup, warto wybrać również kilka dodatkowych dekoracji, które pozwolą zachować spójność imprezy. Mowa tutaj, chociażby o pięknym balonie foliowym z napisem Bride, słomkach papierowych metalizowanych, czy talerzykach papierowych z napisem Wieczór Panieński, które znakomicie będą wyglądały w towarzystwie równie eleganckich i pięknych serwetek papierowych. Wybór konkretnych dekoracji zależy już jednak tylko od osoby zajmującej się organizacją zabawy. Warto jednak zrobić wszystko, aby została ona jak najlepiej zapamiętana!

Zobacz także