SERWETKI papierowe Wieczór Panieński Rose Gold 10szt
search
  • SERWETKI papierowe Wieczór Panieński Rose Gold 10szt
  • SERWETKI papierowe Wieczór Panieński Rose Gold 10szt

SERWETKI papierowe Wieczór Panieński Rose Gold 10szt

8,98 zł
Brutto
Serwetki papierowe na wieczór panieński.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Serwetki papierowe na wieczór panieński.

  • Nasze serwetki będą się pięknie prezentowały na stole, przy którym zasiądą uczestniczki Wieczoru Panieńskiego. Można je położyć zarówno na talerzu, jak i po lewej stronie. Aby nadać im oryginalnego wyglądu, można je fantazyjnie złożyć. Z serwetek można zarówno wykonać praktyczne i estetyczne kieszonki na sztućce, jak i uformować je w fantazyjne kształty, takie jak wachlarz, łabędź czy żagiel. W Internecie można znaleźć całe mnóstwo tutoriali, dzięki którym w zaledwie kilka chwil każda kobieta wyczaruje oryginalną dekorację. Przed rozpoczęciem okolicznościowego posiłku, serwetkę należy rozłożyć, a następnie położyć na kolanach. Doskonale nadaje się ona do wycierania palców oraz kącików ust. Po zakończonym Wieczorze Panieńskim, serwetki wystarczy wyrzucić do kosza. Takie jednorazowe dekoracje są niezwykle praktyczne i pozwalają skrócić czas sprzątania do niezbędnego minimum.
  • Wieczór Panieński jest imprezą organizowaną tuż przed ślubem kobiety. Stanowi ona symboliczne pożegnanie stanu wolnego. Zgodnie z tradycją, kobiety z najbliższego otoczenia wychodzącej za mąż dziewczyny wyprawiają jej przyjęcie, wręczając w jego trakcie drobne upominki. Żaden Wieczór Panieński nie może się obyć bez okolicznościowych dekoracji. Warto, aby na liście zakupów znalazł się między innymi zestaw 10 serwetek w kolorze różowym, z małym kropeczkami oraz napisem Wieczór Panieński w odcieniu różowego złota.
Wymiary:
  • 33 x 33 cm,
  • opakowanie ma 10 sztuk.

Serwetki papierowe z napisem Wieczór Panieński

Wieczór panieński jest absolutnie wyjątkowym czasem dla każdej przyszłej Panny Młodej. To przełomowy moment w życiu kobiety – mówi się, że jest to ostatni wieczór, podczas którego kobieta może oddać się szalonej zabawie do białego rana i cieszyć z ostatnich chwil wolności przed ślubem. Organizacja takiego wydarzenia jest jednak nie lada wyzwaniem. Należy pamiętać nie tylko o wyborze właściwego miejsca, w którym odbędzie się impreza, ale także o pięknych dodatkach. Szczególne znaczenie zdają się mieć dekoracje stołu. Dostępne w naszym sklepie internetowym serwetki papierowe z napisem Wieczór Panieński będą idealną ozdobą każdego niezapomnianego przyjęcia. Nie tylko wprowadzą uczestniczki w wyjątkowy klimat, ale również pozwolą im poczuć się, jak na najlepszej imprezie w swoim życiu!

Różowe serwetki papierowe na wieczór panieński

Serwetki papierowe na wieczór panieński to znakomity produkt, za pomocą którego można z łatwością ozdobić miejsce, w którym odbędzie się impreza. Świetnie sprawdzą się jako element dekoracyjny stołu, na którym podawane są przekąski oraz napoje. Zaproszone kobiety z pewnością docenią gust przyszłej Panny Młodej. Znajdujące się w ofercie naszego sklepu serwetki papierowe z napisem Wieczór Panieński są niezwykle praktyczne. Wykonane zostały z wysokiej jakości papieru – trwałego i wytrzymałego. Z łatwością można je złożyć i użyć jako elementu dekoracyjnego podczas przyjęcia.

Serwetki papierowe 10 szt. – Wieczór Panieński

Serwetki papierowe na wieczór panieński Rose Gold z łatwością można dopasować do większości motywów przyjęcia, jednakże szczególnie dobrze wyglądają w otoczeniu innych różowych dekoracji. Organizując wieczór panieński, warto zwrócić uwagę na dopasowanie do siebie ozdób – dzięki temu całość będzie prezentowała się jeszcze lepiej, co przełoży się nie tylko na większe zadowolenie gości, ale również piękniejsze zdjęcia pamiątkowe. Dostępne w naszym sklepie serwetki przeznaczone na wieczór panieński sprzedawane są w opakowaniach po 10 szt. Decydując się na ich zakup, warto wybrać również kilka dodatkowych dekoracji, które pozwolą zachować spójność imprezy. Mowa tutaj, chociażby o pięknym balonie foliowym z napisem Bride, słomkach papierowych metalizowanych, czy talerzykach papierowych z napisem Wieczór Panieński, które znakomicie będą wyglądały w towarzystwie równie eleganckich i pięknych serwetek papierowych. Wybór konkretnych dekoracji zależy już jednak tylko od osoby zajmującej się organizacją zabawy. Warto jednak zrobić wszystko, aby została ona jak najlepiej zapamiętana!

Zobacz także