Szarfa na wieczór panieński z napisem Panna Młoda.
search
  • Szarfa na wieczór panieński z napisem Panna Młoda.
  • Szarfa satynowa w białym kolorze z napisem rosegold Panna Młoda.

SZARFA Panna Młoda napis w kolorze różowego złota

14,98 zł
Brutto
Szarfa wykonana z delikatnej białej satyny. Na jej powierzchni znajduje się napis: Panna Młoda, który wykonany jest w kolorze różowego złota.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wieczór panieński to wyjątkowa impreza, na której przyszła żona żegna stan wolny. Przygotowujesz wieczór panieński dla siostry lub przyjaciółki? To będzie niezapomniana noc! Wymaga ona specjalnej oprawy. Z pomocą przychodzą tematyczne dekoracje i dodatki. Wśród niezbędnych gadżetów na panieński są dodatki, które wyróżnią Was z tłumu i podkreślą charakter imprezy. Panna młoda zasługuje na specjalne wyróżnienie. Szukasz pomysłu jak wyróżnić pannę młodą na panieńskim? W tej roli doskonale sprawdzi się atłasowa szarfa ze złotym napisem — dzięki niej nikt nie będzie miał wątpliwości, kto niedługo wychodzi za mąż!  

Wieczór panieński powinien być wyjątkowy! Warto mieć to na uwadze planując atrakcje na  imprezę. Niezależnie od tego, gdzie będziecie się bawić, jedna rzecz nie ulega wątpliwości — tej nocy musicie błyszczeć! To wyjątkowe babskie spotkanie, warto więc wyróżnić się strojem! Przebranie na panieński to chętnie wybierana atrakcja na ten szczególny wieczór. Nic dziwnego — kobiety uwielbiają się stroić! Poszukujesz ciekawego dodatku do stroju dla przyszłej panny młodej? Ciekawym pomysłem jest różowa szarfa na panieński, która jasno wskazuje, która z Was niedługo wyjdzie za mąż.  

Szarfa na panieński wykonana jest z atłasu w kobiecym różowym kolorze. Widnieje na niej duży ozdobny napis w odcieniu modnego różowego złota o treści: Panna Młoda. Między wyrazami umieszczona jest grafika w kształcie pierścienia z brylantem. Wieczór panieński jest organizowany specjalnie dla przyszłej panny młodej, a dzięki szarfie poczuje się ona naprawdę wyjątkowo! Pamiętaj, że odpowiednie dodatki są kluczowe w aranżowaniu przyjęć. Aby uzyskać oszałamiający efekt, sięgnij po pozostałe elementy z serii dekoracji na panieński Rose Gold — znajdziesz tam między innymi elementy do nakrycia stołu, gadżety i prezenty, dzięki którym klimat na Waszej imprezie będzie niezapomniany!


Wymiary:
  • długość ok. 160 cm

Zobacz także