Ozdoby na panieński boho
search
  • Ozdoby na panieński boho
  • Tabliczka dekoracyjna stołu. Ozdoba na panieński w stylu boho.

TABLICZKA dekoracja stołu na Wieczór Panieński Boho

9,98 zł
Brutto

Dekoracja  na stół w postaci kartki personalizowanej. Oryginalny dodatek do dekoracji stołu na wieczór panieński.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Styl boho skradł serca miłośników naturalnych dodatków. Jeśli organizujesz wieczór panieński i zależy Ci na stworzeniu imprezy właśnie w tym stylu, to z pewnością spodoba Ci się nasza ozdobna karta. Personalizowane karty i plakaty to modna dekoracja, którą można wykorzystać na wiele sposobów, na przykład do dekoracji stołu. Delikatna kwiatowa grafika, stonowane kolory oraz drewno idealnie wpisują się w stylistykę boho. Postaw na modne i oryginalne dodatki — stwórz efektowną aranżację wieczoru panieńskiego, umieszczając na stole naszą personalizowaną tabliczkę

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Z pewnością zależy Ci, aby zrobić wrażenie na przyszłej pannie młodej — w końcu to ona jest najważniejszą osobą na tym przyjęciu. Doskonałym pomysłem jest wieczór panieński w stylu boho! Supermodna stylistyka oparta na dekoracjach inspirowanych naturą to jeden z topowych trendów, który opanował branżę eventową. Jeśli szukasz pomysłu na oryginalne dekoracje, ta kwiatowa karta z pewnością przypadnie Ci do gustu. To oryginalna, nowoczesna i modna dekoracja, która będzie świetnym dopełnieniem aranżacji stołu na wieczorze panieńskim.

Ozdobna karta do dekoracji stołu na wieczór panieński wydrukowana jest na sztywnym białym papierze. W centralnej części znajduje się napis o treści: Wieczór Panieński IMIĘ PRZYSZŁEJ PANNY MŁODEJ, DATA. Jest on otoczony wiankiem roślinnym w stylu akwareli. Grafika utrzymana jest w stonowanych kolorach opartych na beżach i zieleniach. Jednym z najefektowniejszych metod ekspozycji tego typu dekoracji jest ramka, którą musisz dokupić osobno. Dekoracyjna karta zawierająca imię przyszłej panny młodej to elegancki sposób na podkreślenie wyjątkowej okazji waszego spotkania. Tabliczka na stół z motywem kwiatowym należy do serii dekoracji na panieński Boho. Znajdziesz wśród nich mnóstwo dodatków w naturalnym stylu, pomogą Ci stworzyć efektowną aranżację. Ustaw dekoracyjną tabliczkę w stylu boho na stole wśród suszonych kwiatów i świec, a taka aranżacja z pewnością zrobi wrażenie na przyszłej pannie młodej i wszystkich gościach!
Informacje
  • Do tabliczki należy dokupić dodatkową ramkę

Zobacz także