• -1,00 zł
GRA WESELNA Test wiedzy o sobie nawzajem 2 karty! KONIEC SERII
search
 • GRA WESELNA Test wiedzy o sobie nawzajem 2 karty! KONIEC SERII
 • GRA WESELNA Test wiedzy o sobie nawzajem 2 karty! KONIEC SERII
 • GRA WESELNA Test wiedzy o sobie nawzajem 2 karty! KONIEC SERII
 • GRA WESELNA Test wiedzy o sobie nawzajem 2 karty! KONIEC SERII
 • GRA WESELNA Test wiedzy o sobie nawzajem 2 karty! KONIEC SERII

GRA WESELNA Test wiedzy o sobie nawzajem 2 karty! KONIEC SERII

2,98 zł
1,98 zł Zniżka 1,00 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 2.98 zł

Test wiedzy o sobie nawzajem to gra weselna, której wynik pewnie zaskoczy Nowożeńców i wywoła salwę śmiechu podczas Wesela!

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Test wiedzy o sobie nawzajem to gra weselna, której wynik pewnie zaskoczy Nowożeńców i wywoła salwę śmiechu podczas Wesela!

Opis:

 • zestaw 2 kart dla Pary Młodej wykonanych na wysokiej jakości, grubym papierze
 • każda z kart nosi tytuł Test wiedzy o sobie nawzajem, a strona tytułowa jest odpowiednio: granatowa dla Pana Młodego, biała dla Panny Młodej; obie utrzymane są w nowoczesnej grafice spójnej z całą kolekcją Puzzle
 • na każdej z kart znajduje się 15 innych pytań, na które przed weselem powinni odpowiedzieć Młodzi; Jak dobrze Pan Młody zna Pannę Młodą? oraz Jak dobrze Panna Młoda zna Pana Młodego?; podczas wesela Nowożeńcy odpowiadają na te same pytania, a prowadzący porównuje odpowiedzi - za poprawnie udzieloną odpowiedĽ przyznawany jest punkt, a osoba która finalnie zdobyła mniejszą ilość punktów pije karny kieliszek wódki
 • przykładowe pytania:

Co miałaś na sobie na pierwszej randce?

Kim chciałeś zostać, kiedy byłeś mały?

Co dostałaś w pierwszym prezencie od ukochanego?

Zastosowanie:

 • test pozwoli sprawdzić, jak dobrze Nowożeńcy znają się wzajemnie
 • super zabawa dla wszystkich - goście weselni przysłuchujący się odpowiedziom na pewno będą mieli ubaw
 • wypełnione karty będą wspaniałą pamiątką z wesela, która po latach wywoła uśmiech

Wymiary:

 • format a4

Popularny test wiedzy o parze młodej

Podczas zabawy weselnej bardzo istotnym elementem są wszelkie zabawy, które mają miejsce na przyjęciu. Jednym ze stałych elementów każdego wesela jest test wiedzy nowożeńców o sobie. Test ten polega na tym, iż panna oraz pan młody otrzymują kartkę ze specjalnym zestawem pytań, na który należy odpowiedzieć wcześniej. Dlaczego ta gra stała się hitem każdego wesela?

Test wiedzy o parze młodej pytania

Żadne wesele nie może się odbyć bez przeprowadzonego przed oczepinami testu zgodności. Jest to stały element każdej imprezy, którego celem jest sprawdzenie, jak dobrze znają się nowożeńcy. Jest on oczywiście zrobiony w wersji humorystycznej dlatego nie należy spodziewać się poważnych pytań!

W jaki sposób wygląda test zgodności małżeńskiej?

Polega on na tym, że nowożeńcy otrzymują kartki z pytaniami, które muszą wypełnić przed weselem. Każdy zestaw posiada kilkanaście pytań, a na każde z nich należy udzielić odpowiedzi. Pytania dotyczą różnych sytuacji z życia nowożeńców. Najczęściej mają one za zadanie nieco rozweselić gości, dlatego należy spodziewać się pytań o to, kto głośniej chrapie i jakie majtki miała na pierwszej randce panna młoda. Następnie, podczas imprezy weselnej konferansjer prowadzący zabawę porównuje odpowiedzi z tym, co nowożeńcy napisali wcześniej. W tym momencie dochodzą dodatkowe emocje oraz wypity alkohol, przez co zabawa jest jeszcze lepsza! Warto dodać, że ta osoba która test wiedzy o parze młodej pytania odpowie na mniejszą ilość musi wypić karny kieliszek wódki.

Test zgodności par na rozluźnienie atmosfery!

Będąc osobą odpowiedzialną za przygotowanie atrakcji podczas ślubu, test o nowożeńcach powinien być pewnym punktem imprezy. Jest to zabawa, na którą czekają wszyscy goście, a dla pary młodej stanowi idealną okazję na sprawdzenie siebie raz jeszcze. Niesamowitą radość i ulgę daje sytuacja, w które para młoda jest zgodna we wszystkich pytaniach. Są to rzadkie sytuacje jednak wciąż się zdarzają! Podsumowując, test wiedzy o parze młodej stanowi stały element każdej imprezy weselnej. Jest to zabawa, podczas której bardzo dobrze bawi się para młoda oraz wszyscy zaproszeni goście. Z tego powodu, warto dopilnować tego aby konferansjer nie zapomniał o tej zabawie! Można być w takim przypadku pewnym, że wszyscy goście będą zadowoleni, a para młoda będzie miała idealną pamiątkę na całe lata. Szczególnie, kiedy chwilę tę uda się uwiecznić na filmie!

Zobacz także