Czekoladka na ślubne podziękowanie dla gości. Personalizowany upominek dla bliskich osób.
search
  • Czekoladka na ślubne podziękowanie dla gości. Personalizowany upominek dla bliskich osób.

CZEKOLADKI ślubne personalizowane upominek dla gości Kolekcja Młoda Para 10szt

24,90 zł
Brutto
Czekoladka mleczna to pomysłowy i oryginalny upominek dla gości weselnych. Idealnie sprawdzi się, aby podziękować bliskim za udział w uroczystości. Czekoladka w zestawie posiada samoprzylepne etykietki, które dodatkowo są personalizowane. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 3.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Czekoladka mleczna to pomysłowy i oryginalny upominek dla gości weselnych. Idealnie sprawdzi się, aby podziękować bliskim za udział w uroczystości. Czekoladka w zestawie posiada samoprzylepne etykietki, które dodatkowo są personalizowane. Można je wykorzystać również jako element dekoracyjny stołu weselnego.

Słodki upominek dla gości weselnych w postaci czekoladki wykonanej z mlecznej, belgijskiej wysokiej jakości czekolady. Zapakowana jest w złoty papierek, który nadaje elegancji. Do zestawu dołączymy ozdobne oraz samoprzylepne etykietki w białym odcieniu. Na nich widnieje elegancki motyw w postaci kwiatowego konturu. Górną część etykiety wzbogaca personalizacja, która obejmuje imiona Pary Młodej. Poniżej znajduje się miejsce na datę ślubu. Wszystkie napisy wykonamy ozdobną czcionką, w czarnym odcieniu. Całość prezentuje się bardzo efektownie oraz nowocześnie.

Wyjątkowy upominek dla gości weselnych w postaci smacznych czekoladek. Idealnie sprawdzą się, aby podziękować bliskim za obecność w elegancki sposób. Czekoladki wzbogacone o dekoracyjne etykietki prezentują się nowocześnie, a personalizacja nadaje im osobistego charakteru. Personalizowane dodatki podkreślają ważność uroczystości, dlatego warto wykorzystać je podczas organizacji przyjęcia weselnego. Czekoladki posiadają etykietki w modnym biało-czarnym odcieniu, dlatego pasują jako upominek na przyjęcie weselne w każdym stylu. Warto zadbać o odpowiednie dodatki na wesele, ponieważ goście zwracają uwagę na dekoracje i ozdoby. Czekoladki można wykorzystać jako dekorację weselnego stołu, zaraz obok nakryć gości, przykładowo na talerzach. Dodatkowo można umieścić je w specjalnych pudełeczkach na upominki, które zmieszczą w sobie taki słodki dodatek. Czekoladki personalizowane można umieścić w szklanych naczyniach, aby goście mogli poczęstować się nimi w dowolnym momencie podczas trwania uroczystości. Smaczne czekoladki sprawdzą się jako dodatek na słodki stół, tzw. candy bar.

Wymiary:

  • ok. 3,5 cm x 3,5 cm,
  • grubość ok. 0,4 cm,
  • masa: 5 g. 

Ważne:

  • przechowywać w temperaturze 12-18°C i wilgotności poniżej 75%,
  • minimalna ilość do zamówienia to 3 zestawy, czyli 30 sztuk.

Zobacz także