PODWIĄZKA ślubna 15 Cinderella
search
  • PODWIĄZKA ślubna 15 Cinderella
  • PODWIĄZKA ślubna 15 Cinderella

PODWIĄZKA ślubna 15 Cinderella

12,98 zł
Brutto
Piękna podwiązka, która zachwyci każdą Pannę Młodą! Chcesz poczuć się na swoim weselu niczym Kopciuszek? Nie musisz gubić pantofelka, by znaleźć swojego księcia, w końcu masz go obok siebie. Jednak w sposób magiczny możesz zapewnić sobie według tradycji szczęśliwe pożycie małżeńskie. Podwiązka ślubna Cinderella zakupiona w naszym sklepie na pewno w tym pomoże!
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Piękna podwiązka, która zachwyci każdą Pannę Młodą! Chcesz poczuć się na swoim weselu niczym Kopciuszek? Nie musisz gubić pantofelka, by znaleźć swojego księcia, w końcu masz go obok siebie. Jednak w sposób magiczny możesz zapewnić sobie według tradycji szczęśliwe pożycie małżeńskie. Podwiązka ślubna Cinderella zakupiona w naszym sklepie na pewno w tym pomoże!

Opis:
  • Podwiązka ślubna Cinderella jest niezwykle delikatna, subtelna i koronkowa. Jest stworzona z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Nie trzeba się długo przypatrywać, by zauważyć ozdobę podwiązki. Widnieje na niej kokardka z lamówki w białym kolorze. Jednak to jeszcze nie wszystko, wszak jak na atrybut Kopciuszka przystało jest i drogocenna biżuteria. Podwiązka ślubna Cinderella jest ozdobiona także małym, niebieskim kamieniem. Znajduje się on na środku kokardki. Ma też swoje magiczne znaczenie, bo ma zapewnić wierność męża. Oczywiście podwiązka jest bardzo elastyczna i rozciąga się, stąd ma rozmiar uniwersalny. Bardzo szczupłe kobiety powinny zwrócić uwagę na wymiar podwiązki ślubnej Cinderella bez rozciągania. Niemniej jednak dobrze dopasowana podwiązka powinna trzymać się na nodze i nie ześlizgiwać się. Zatem nie będzie krępować ruchów w tańcu.
Zastosowanie:
  • Podwiązka ślubna Cinderella sprawi, że będziesz miała coś nowego i coś niebieskiego na swoim ślubie. Powinnaś założyć ją na lewą nogę nad kolano. Jeśli Twoja suknia ma spore wycięcie, to podwiązkę powinnaś przesunąć do góry. Dzięki temu nie będzie widoczna dla postronnych. Aby Wasze intymne pożycie było udane, pan młody powinien ściągnąć podwiązkę bez użycia rąk. Najlepiej w czasie nocy poślubnej. Oczywiście może być to zaplanowane w czasie oczepin jako element urozmaicający.
  • Delikatna podwiązka ślubna może zostać przedmiotem licytacji. Ową aukcję może prowadzić DJ lub wodzirej albo weselny starosta. Pieniądze mogą symbolicznie zasilić Wasze wspólne konto. Z kolei przekazana podwiązka przyniesie zwycięzcy szczęście w życiu i w miłości. Możecie podzielić się również tym szczęściem na większą skalę. W końcu już skrawek podwiązki może być swoistym talizmanem na szczęście. Taki skrawek może otrzymać każdy kawaler zaproszony na wesele.      
Wymiary:
  • obwód podwiązki: 42cm
  • po maksymalnym rozciągnięciu: 64cm

Zobacz także